Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Adjak-e apámnak pótkulcsot az...

Adjak-e apámnak pótkulcsot az új lakásomhoz, ami hamarosan elkészül? Részletek lentebb...

Figyelt kérdés
Az új lakásom, amit fél évvel ezelőtt vásároltam, hamarosan költözhető lesz. Gondolkodok azon, hogy apámnak adjak-e hozzá kulcsot, vagy sem (amiről tudom, hogy illene), apámról viszont annyit érdemes tudni, hogy jelenleg vidéken él, a párja viszont Pesten, akivel időnként találkoznak a fővárosban, és így titokban időnként még az éjszakákat is együtt töltik, ha éppen megüresedik az itt lakó budai barát lakása. Mivel a párja ugyanolyan száraz, epés és pökhendi stílussal rendelkezik, mint apám, nem sikerült őt kifejezetten megkedvelnem, így azt sem venném jó szívvel, ha apám felvinné őt a lakásomra, amit titokban meg is tenne, ha tudná, hogy éppen nem tartózkodok otthon - mondván, hogy ők úgysem tesznek kárt semmiben, és nekem sem muszáj tudnom a dologról, ráadásul így még a baráttól sem kell szívességet kérniük. Ennek tudatában ti adnátok apátoknak másolat kulcsot a lakásotokhoz?

2022. júl. 19. 12:25
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy nem.
2022. júl. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%

"vagy sem (amiről tudom, hogy illene)"


Nincs ilyen, hogy illik adni kulcsot a szülőnek, de ha lenne is, biztos nem adnék. A lakás az otthonom, lehetőség szerint az vesz körül, amiket szeretek, ami én vagyok, ami engem fejez ki, ahol elengedhetem magam. Ne add fel a sajátodat! Ha dugni akarnak, menjenek hotelba.

2022. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Nnnnnnnnyem
2022. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
100%

Én nem vagyok rosszban az apámmal, de így sem adtam neki kulcsot. Minek? Jöjjön akkor, mikor ott vagyok, ha nem vagyok, ne jöjjön.

Te ráadásul szemmel láthatóan nem akarod, hogy ott legyenek kettesben. Nem is értem, miért írtad ki a kérdést. Ez a te lakásod, te döntöd el, ki lehet ott és mikor.

2022. júl. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%
Mi a kérdés? Dehogy adnék.
2022. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Nekem közeli testvéremnél van tartélk lakáskulcsom, nekem is van az övéhez. Végszükségre, volt hogy pl kérésemre felment hozzám amikor párom is én is sokáig dolgoztunk, és levitte a kutyát sétálni, vagy én mentem fel hozzá az ő kérésére valami előre odakészitett cuccért,meg virágot locsolni amikor elutazott. Ha közeli családtaggal megvan a jó viszony, akkor igen, lehet adni tartalék kulcsot. Apámnak is volt kulcsa eégen a lakásomhoz, amikor pici volt a gyerek és aludt, ne kelljen csengetnie stb de megmondom őszintén nem volt jó mert akkor jött amikor akart, az ember nem mindig számit rá, szex előtt inkább belülről rajtahagytam a bejárati ajtón a kulcsot igy nem tudott ránktörni 'észrevétlenül' (volt rá eset)...

A Te általad vázolt helyzetben én nem adnék neki kulcsot.

2022. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

tartélk *tartalék

eégen **régen

2022. júl. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Az én lakásomba senki ne menjen be a tudtom nélkül!

Béreljenek erre való lakást (búvóhely)

Amúgy ha a nő pesti miért nem oda mennek? Csak lakik valahol!

2022. júl. 19. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen, hogy illik a szülőknek kulcsot adni. Az a te otthonod, nem kell másnak kulcs. Akkor adj bárkinek is, ha te szeretnél. Ebben a szituban már csak azért sem adnék, mert ahogy írod nincs olyan jó kapcsolatotok. De már csak azért ne, hogy ne a gyereke otthonába járjanak már dugni. Én undorodnék a saját ágyamtól és minden más lehetséges kufirc helytől. Egyébként miért nem tudnak a nőhöz menni?
2022. júl. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!