Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetek a mesébe illő...

Mit tehetek a mesébe illő gonosz mostoha anyám ellen?

Figyelt kérdés

Édesapámhoz kellett költözznöm és az új felesége gyűlöl engem, szándékosan kihasznál és az alapvető jó hiszeműség, jó indulatot nem ismerősen vieelkedik velem. Mind ezt nem közvetlenül hanem inkább közvetve. Mit tehetek ellene, legyen az jogi úton vagy tudom hogy már nem vagyok gyermekkorú de gyermekvédelmi úton?

20f



2022. júl. 24. 18:21
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Tehát te költöztél a nyakára, de ő használ ki..
2022. júl. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%
A perdita költözött az ő nyakukra, kedves utolsó…
2022. júl. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
93%

#12 Úgy kezdi a kérdést, hogy mit csináljon, mert az édesapjához kellett költöznie.

Józan paraszti ésszel, eddig az anyjánál lakott, ahonnan valamiért mennie kellett.

Az eddig külön élő apuka az új feleségével kiépítette az életét, ami most megborult, mert a "gyerek" mégsem kerülhet az utcára.

Gondolom kellemetlen, hogy nem a "gyerek" körül forog a világ, és alkalmazkodnia kellene, de mivel a nevében benne van, hogy "mostoha", tuti a nő a hibás.

Teszem hozzá, hogy felnőtt nőként a második "mostohaanyámat" fogyasztom, aki a kora alapján simán lehetne a nővérem is, és bár évente egy hétre megyek hozzájuk (csak mert kisebb testvéreim vannak, és nem a szomszédban élünk), attól függetlenül jóban vagyunk.

2022. júl. 24. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%
Most komolyan, mi a nyűgöd, amiért a gyereket akarod játszani? Nem szolgál ki? Elvárja hogy te is megcsinálj dolgokat? Netalántán a gonoszdi elvárja ha van fizetésed, álld a saját kiadásaidat? És anyukádtól miért kellett menned?
2022. júl. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
75%
Ne félj, te kis Hamupipőke! Majd a herceg feleségül vesz, ha illik rád az üvegcipellő.
2022. júl. 24. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
95%
Gyermekvédelmi úton.......hát vicces Vagy.A szüleid kirakhatnak, oszt old meg az életed.
2022. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
94%
Költözz és élj egyedül.
2022. júl. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
82%

Hogy "használ ki*?

Le kell nyírnod a füvet?

Fel kell mosnod a konyhát?

Még azt is el tudom képzelni, hogy nem terít meg neked az ebédhez....

2022. júl. 30. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!