Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleiteknek van kedvenc...

A szüleiteknek van kedvenc gyerekük?

Figyelt kérdés
Nekem van egy bátyám, és egyre jobban úgy érzem, hogy ő a kedvenc, pl: ő kapott egy 15000 forintba kerülő okoskarkötőt, míg az enyém, amit én kaptam csak 2000 forint. Apa folyton közös programokat szervez nekik kettőjüknek, amikor én kitűnő lettem, annyit mondtak, ügyes vagy, amikor neki csak pár négyese lett, kapott egy ajándékot. Ez még nem jelent semmit? Vagy ha igen, mit tehetnék ellene?

2022. júl. 27. 17:49
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van. Még pedig az öcsém.
2022. júl. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van kedvence.
2022. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
97%

Egyértelműen kedvenc a testvéred.

Sajnos ellene nem tudsz semmit tenni, ha egyszer őt szeretik jobban, tök mindegy, mit csinálsz. Sajnálom, ez tényleg rohadt dolog. Legfeljebb ha elköltözöl, lesz.rod őket.

2022. júl. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
94%

azért nem mindegy hogy hány évesek vagytok. pl. gimnáziumban ha valakinek csak pár 4-ese van, azért az lényegesen több munka mint általánosban a színötös. az okoskarkötő meg... nyilván ha egy 18 éves kap egy autót, attól még nem kell csodálkozni, hogy a 12 éves csak egy biciklit kapott.


bár bár lehet hogy nem jó példa az autót az okoskarkötőhöz hasonlítani, hiszen esetetekben ő csak simán drágább vackot kapott, te meg olcsóbb vackot.

2022. júl. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
egy év van köztünk, amikor a bizonyítványos cucc történt, én 9edikes voltam, ő 10edikes
2022. júl. 27. 18:07
 6/30 anonim ***** válasza:
17%
Fiú vagy lány vagy?
2022. júl. 27. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 Laylah ***** válasza:
87%

Van, a másik kettő. Húgom azért, mert cserfes, beszédes, mint anyám volt, öcsém meg szimplán azért, mert más van a lába közt mint a nővéreinek. Én nem hasonlítok senkire, piszkált is anyám folyton, amíg meg nem halt.

Nincs megoldás, nyilván neked is van pl. a baráti körödben olyan, akit jobban kedvelsz, meg olyan, akit valamivel kevésbé, ez is ugyanolyan. Nem lehet kierőszakolni.

2022. júl. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
100%
Van, a nővérem. Én annyira más személyiség vagyok, hogy nem tudunk egymásra hangolódni, felületes a kapcsolatunk, míg vele nem.
2022. júl. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én. Bár nem volt sok választásuk, mert egyke vagyok.
2022. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Anyámnak én vagyok a kedvence, Apámnak meg a legkevésbé kedvenc. Pedig egyke vagyok. xD
2022. júl. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!