Mit lehetne csinálni?

Figyelt kérdés

Már annyira elegem, hogy apámnak mindig fontosabb a nagymamám, mármint az ő anyja, értitek.

Momdok pár példát, ha mondjuk nekem kellene valami a boltból, vagy ilyesmi, akkor egyből azt kapom, hogy ő most biztos nem megy sehova, és hogy nem igaz hogy ez nekem annyira fontos lenne.

Na már most ha a mamám kér egy jelentéktelen dolgot, akkor már 5 perc múlva a boltban van.

Vagy egy másik példa, én mindig ásványvizet szoktam inni, és kitalálta a mamám, hogy majmolni akar, és neki is az kell.

Viszont mikor elfelejtett magának hozatni, és csak egy üveggel volt neki, apám elvette az enyémet, mondván hogy én ihatok mást, khm mintha a mamám nem.


És ezt én már nem bírom elviselni. Most lehet hogy önzőnek tűnök, de nem csak nálam, hanem anyámtól, és úgy mindenkitől is fontosabb mamám.

Mégis mit csinálhatnék ez ellen?

Beszélni nem tudok az apámmal, mert csak egy hatalmas veszekedés lenne belőle, és csak még rosszabb lenne a helyzet.

Én már tényleg nem tudom hogy mit tehetnék.



2022. aug. 16. 13:48
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
45%
20: aha. és 16 éves korodban annyi vér nincs a pucádban, hogy kimész a boltba.... Mit csinálnak a szüleid? Utána bezárnak?? Hisz eddig is bezártak....
2022. aug. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 A kérdező kommentje:

És nem, nem a szobámba vagyok bezárva, hanem a házunkon kívül egyedül sehová sem engednek.

Kb fél évig könyörögtem mire végre elmehettem az egyik barátnőmhöz, de azt is csak úgy, hogy apám elvitt.

2022. aug. 16. 15:31
 23/39 anonim ***** válasza:
57%

De akkor a kertkapu van bezárva...????


Szerintem egy unatkozó tini vagy... És kitalált sztorikkal etetsz bennünket. Ilyen a világon nicns....

2022. aug. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
22%

Hisztizz csak...


Már 10évesen el kellett volna kezdened lázadni...

Iskolába is a szüleid visznek minden nap?

2022. aug. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 A kérdező kommentje:

Kedves 23-as

Lehet hogy neked egy csodálatos gyerekkorod volt, szerető szülőkkel, de tudod nem mindenkinél van így.

Ha meg szerinted ez kamu, akkor mi a f@szomnak válaszoltál??!

Persze, tudom. Csak azért is hogy beszólj.

2022. aug. 16. 15:37
 26/39 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom én egy normális kérdést tettem fel.

Nem volt benne semmi rosszindulat, gondoltam hátha valaki tud egy értelmes tanácsot adni.

Erre jött a sok undorító pofájú ember, akiknek az a szórakozás hogy ahelyett hogy egy értelmes mondatod produkáltak volna, inkább beszólogattak.

Ezzel csak magatokról formáltok véleményt.

Hihetetlen hogy mennyi rosszindulatú, köcsög, bunkó, arrogáns szemétláda trágya ember van ebben az országban.

Ennek is hungarikumnak kellene lennie: a köcsög magyar viselkedés

2022. aug. 16. 15:43
 27/39 anonim ***** válasza:
31%
Ezeket a jelzőket apádeknak osztogasd.
2022. aug. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 A kérdező kommentje:

Köszike, de én nem erre voltam kíváncsi.

Úgy látom fáj az igazság.

2022. aug. 16. 15:55
 29/39 anonim ***** válasza:
30%
Qz faj, hogy mindjárt nagykorúan kb ovis gyerek módjára viselkedsz.
2022. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
87%
2-3 km nem olyan sok ám, 30 hetes terhesen gyalog megyek 3 km felett, csak annyival, hogy el megyek orvoshoz.... ennyi idősen meg a sokszorosát is bírni kéne.😅 Ha elmondod, hogy vásárolni mész és értelmes dolgokat, akkor sem engednek el? Próbáld meg beszélni otthon...
2022. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!