Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A maszturbálást hogy érdemes...

A maszturbálást hogy érdemes kezelni?

Figyelt kérdés

Van egy kamasz gyerekem, akire siierültb rányitnom. Nem vagyok prűd, és nem is tartom ezt próblémának. De az fordult meg bennem, hogy mi lenne ha megbeszélném vele hogy legyen egy egyezményes jelünk, amikor tudom hogy ezt csinálja, hogy elkerüljük ezt, illetve hogy e az legyen benne hogy ezt titokban kell csinálnia? Vagy ez túlzás lenne?

N



2022. aug. 24. 10:33
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
97%

Én halál cikinek éreztem volna, hogyha jeleznem kellett volna, hogy most maszturbálok, ne zavarj. Lehet nem is sikerült volna ebben a tudatban.. bármit is elérnem.

Ezentúl kopogj, mielőtt bemész hozzá, így elkerülheted, hogy rányiss.

2022. aug. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 anonim ***** válasza:
99%
Nálunk kopogtak a szülők, és akkor jöttek be ha azt mondtuk szabad. Mondjuk már hat éves koromtól így volt... Elég jó egyezményes jel szerintem.
2022. aug. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/73 anonim ***** válasza:
93%
Zár az ajtóra?
2022. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 anonim ***** válasza:
96%
Ez beteges egyezmenyes jel.... Balesetek elofordulnak meg veletlenek is. Maskor kopogsz mig elteszi a dolgot. Vagy messziről szolsz neki h jossz hozzá. Addig van ideje befejezni. Tini sokat fogja csinalni ha egyedul van. Es te se akarod szerintem tudni mikor mennyit csinálja. Hagyd rá az o dolga, te meg legy korultekinto h megelozd a ciki helyzeteket.
2022. aug. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/73 anonim ***** válasza:
37%
Persze, és miért nem segítesz neki ennyi erővel?
2022. aug. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
98%
Egyetértek az előttem szólóval, tényleg nagyon ciki lett volna nekem is egy ilyen megbeszélés vagy jel, volt olyan régen anya egyszer rám nyitott, egyből megfordult és ment is egy szóval se említette,az nagyon ciki lett volna , így azért jobb szerintem kezelni, bennem se maradt semmi rossz érzés és benne se hisz ő is volt régen fiatal. A kopogás az egy jó ötlet.
2022. aug. 24. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 anonim ***** válasza:
96%
A 6-os vagyok, amikor el kezdtem írni csak egy válasz volt az elsővel értek egyet xd
2022. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/73 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne, ha egyszerűen csak kopognál az ajtón?
2022. aug. 24. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
97%

Mifelenk egesz jol mukodik az az eggyezmenyes jel , hogy kopogunk a masik ajtajan. 6 eves fiam ajtajan is evek ota kopogok mielott bemennek.

Az meg ver ciki , hogy arra kell jel , hogy most epp maszturbal ne menj be.

2022. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 anonim ***** válasza:
97%
Egyébként elképzelem, ahogy a srác a szobába menet odaszól: "anya, megyek matyizni! Csinálnál addig egy kakaót?"
2022. aug. 24. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!