Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Két férfi által nevelt kislány...

Két férfi által nevelt kislánynak nincs szüksége anyára? (nem vagyok homofób, csak kíváncsi)

Figyelt kérdés

A készülő regényem főszereplőjének szeretnék reális érzelmeket és döntéseket adni. A kislánynak mindkét apukája nagyon szelíd és kedves ember, a lehető legtökéletesebben nevelik a gyereküket, mindig biztonságban érzi magát otthon. Ilyen ideális körülmények között előfordulhat, hogy a gyereknek mégis igénye van egy anyára? Ha igen, hány éves korban/minek a hatására erősödhet fel ez az érzés?

Sajnos nincs senki, akit erről megkérdezhetnék, ezért írtam csak ki ide. (Nem lenne jó egy rossz tipp miatt átírni az egész kéziratot...)



2022. aug. 24. 20:40
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
0%

"Megint egy ígéretes író palánta és érdekes módon ez is lmbtq vonalat akar az irományába. Lehet a két katona által felnevelt kisfiú story mégse jött be."

Csak értelmezni kellett volna amit leírtam.

Ha kötözködés - sajnálom.

2022. aug. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
75%
én sem olvastam az előző kérdést, de egy "író" átgondolhatja-átformálhatja a témát, és kérhet segítséget más oldalról is... az első válaszoló a "modern család" sorozatot ajánlja, ami szerintem ezen a vonalon is nagyon aranyos és érdemes lenne megnézned ha ilyen témában gondolkodsz..
2022. aug. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Darius- ***** válasza:
94%

Gondolom a regényedben meghalt az anya, hogy nincs jelen. A gyerek az igazihoz húz inkább, akkor is ha meghalt. Kivétel talán, ha nagyon fiatal korában halt meg az anya, ahogyan az én lányom anyja is, hogy még nem is ismerte.

Az újdonságokat díjazzák az olvasók. Ezért jó a téma, érdekesnek tűnik. Hajrá, akinek meg nem tetszik az ne olvassa el, én nem vagyok homofób, így ha lenne időm elolvasnám. De sajnos eléggé időigényes a könyvolvasás, vonaton mindenesetre mindig van nálam egy.


Én is szoktam írogatni különféle dolgokról,de nem regényt, az internetről másolom különböző helyekről. Tehát blog.

2022. aug. 25. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nagyon nagy segítség volt a részetekről. Már át is írtam pár dolgot a vázlatban.


Egyébként még csak annyi, hogy ilyen témájú kérdést még nem írtam ki, és a regény sem alapvetően erről fog szólni, hanem az időutazásról. Szerintem érdekes kihívás ilyesmit megértetni egy évszázadokkal ezelőtt élt emberrel, és így a belső fejlődését elősegíteni. (a wattpados korszakomnak már sajnos vége, a regény jelenleg a fiókomnak készül, de talán pár év múlva megjelenik)


Mindenesetre köszönöm a támogatásotokat, ma már egy fokkal magabiztosabban ülök le írni. :)

2022. aug. 25. 17:49
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

A helyedben inkább utánaolvasnék valamilyen szakirodalomban vagy megkérdeznék egy gyerekpszichológust, ők talán reálisabb választ tudnak adni, mint az internet népe.


Nekem amúgy van anyám és apám is és végig velem voltak gyerekkoromban, meg nem is voltak olyan rossz szülők, mégis sokszor úgy éreztem, hogy hiányzik a társadalom által idealizált apa és anyafigura az életemből...

2022. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, érdekes történetnek tűnik, remélem egyszer megjelenik :)
2022. aug. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
0%
Két férfi azért na... érdekes lesz a tinikora a lánynak mikor női dolgokról akar v kivel beszélni.
2022. aug. 28. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!