Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Köteles vagyok eltartani a...

Köteles vagyok eltartani a feleségem 20 éves fiát?

Figyelt kérdés

Tavaly érettsegizett, azóta 1 percet nem dolgozott. Egész nap csak döglik, meg a számítógép előtt ül. Buta, igénytelen, szociális kapcsolatai nincsenek, kommunikációs képessege nulla. Szerintem van nála vmi kis fogyatékosság, mert kb egy 10 éves gyerek életét éli. Legózik, meg ilyen baromságok. Életképtelen, semmi felnőttes dolgot nem csinál.


Marhára unom már, hogy nekem kell eltartani.


2022. szept. 3. 11:33
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/89 anonim ***** válasza:
89%
még a sajátodat se vagy köteles, ha nagykorú.
2022. szept. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/89 anonim ***** válasza:
68%

Anyja nem szól rá?

Én első körben kib*sznám a gépét az utcára

Aztán meg őt

2022. szept. 3. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/89 anonim ***** válasza:
87%

Az anyjának se lehet túl sok esze, de te mégis őt választottad.

Az egész család logikátlan.

2022. szept. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/89 anonim ***** válasza:
88%
Azért a másik oldalt is megkérdezném több az olyan hogy a mostoha apa teszi tönkre a gyereket és uszitja ellene az anyát
2022. szept. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/89 anonim ***** válasza:
88%
Az is lehet szimplán gyülölöd a fiát ezért szidod itt,kié a ház?
2022. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/89 anonim ***** válasza:
98%
Nem, de mikor elvetted az anyját nem beszélgettetek róla mi lesz a gyerekkel? Meg azóta se? Ő nem szól rá semmit? Bár egy 20 éves gyerekkel már te is leülhetsz beszélni. Ha annyira gyerekes lehet azt sem tudja hogyan kéne elindulni az életben. Én leülnék elmondanám neki, hogy ideje munkát szerezni ha szeretne továbbra is tetőt a feje felé. Ha kéri segítenék egy önéletrajzot megcsinálni meg megmutatni a nagy álláskereső portálokat..stb.. ez a helyzet még simán megoldható lenne balhé nélkül némi türelemmel.
2022. szept. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/89 anonim ***** válasza:
58%
Neveld át csajjá aztán mehet a menet.
2022. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/89 anonim ***** válasza:
94%
Kié a ház?
2022. szept. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/89 A kérdező kommentje:
Enyem a ház. 6 éve vagyunk együtt, franc se gondolta, hogy ilyen nagy nulla lesz belőle. Ki nem állhatom, rühelllem. Reménykedtem, ha elvégzi a sulit lelép innen, de teljesen esélytelen, itt fog rohadni velünk életem végéig.Anyja meg csak nyalja a seggét, apa nélkül nőtt fel. Én próbáltam terelgetni a gyereket, de esélytelen. Most is mit les a gépen? 5 eveseknek valo lego moziilmet meg scooby doot.
2022. szept. 3. 12:00
 10/89 anonim ***** válasza:
89%

Ha tiéd a ház, kiadhatod az útját, olyan nincs, hogy esélytelen. Persze lehet, hogy megy az anyja is, de nem hinném, ha te tartod el.

Vezess be sürgősen külön kasszát. Tartsa el az anyja.

2022. szept. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!