Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mennyire normális, hogy az...

Mennyire normális, hogy az anyám nem ismerősöm a facebookon? (32F)

Figyelt kérdés

Az a baj, hogy tudom, hogy nagyon aktív lenne. Mindent belikeolna. Mindent telenyomna szivecskevel meg hogy o mennyire szeret és én vagyok az egyetlen fia ami klassz csak mivel az ismerosem nem túl aktivak a facebookon az egesz profilom vele lenne tele es kivulallonak szurrealis lenne vagy gyerekesnek gondolnanak. (uzletfelek, partnerek stb is fent vannak ismeroskent, meg neha olyanok is akiket karanténként probakepp bizalmi elolegkent engedek be az ismeros koreimbe)


Viszont egy anyának ez borzalmas érzés lehet ês nem tudom én vagyok-e ezzel egyedül vagy másnál is így van. Azt sem szeretnem ha kutatna es mindenbe beleszólna. Szeretném vele megosztani az életemet de nem hiszem hogy ezen múlik hogy szeretjük-e egymást de viszont arra gondolok hogy ez lehet megalázó....

Viszont ha megkernem hogy ne szivezzen mindent ossze meg angyalkazzon meg minden. Biztosan csak ideig óráig mukodne esetleg 1-2 hetig es meg a jelenlegi helyzetnel is kellemetlenebb lenne megkerni hogy ne csinálja.


Valaki tegyen rendbe fejben hogy mit tegyek. Mi lenne a jó mindenkinek. Számít-e ez egyáltalán hogy egy anya nem tud a gyereke képeihez írni.


2022. szept. 18. 19:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem csinálj egy másik profilt, amiről csak pár rokonodat jelölöd be, köztük az anyukádat is, a sima profiloddal meg tiltsd le, hogy azt ne is lássa. A másik profilodon néha ossz meg valamit, amiket szívecskézhet.
2022. szept. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
85%

"Viszont egy anyának ez borzalmas érzés lehet (...)."


Ez ugye nem komoly? Vannak ennél sokkal fontosabb dolgok is.

2022. szept. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Még jó, hogy be lehet állítani, amit megosztasz, ki láthatja.
2022. szept. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Még szerencse hogy a vlaóság FB-n kívül zajlik és ami ott történik az a lényeg.
2022. szept. 18. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%
állítsd be úgy, hogy ne tudjon kommentelni stb
2022. szept. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van 1esnek, én is tartanék egy hivatalos és egy magán facebook profilt...
2022. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
92%
Én már több, mint 1 éve nem osztottam meg semmit Facebook-on. Csak a messenger miatt van faceem.
2022. szept. 18. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
átérzem
2022. szept. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
76%
menj át Instára, vagy Tiktokra, stb .. és ne mondd el :)
2022. szept. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
93%
Nekem két testvérem van, mindkettőnek van facebookja de az egyik testvérem nem ismerősöm ott. Együtt lakunk, bármikor tudunk beszélni egymással, az legyen a legkesevebb, hogy most ott nem ismerősöm.
2022. szept. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!