Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Vettem egy Converse tornacipőt...

Vettem egy Converse tornacipőt a saját pénzemen. Miért zavar ez mindenkit?

Figyelt kérdés

Évek óta szerettem volna egy Converse tornacipőt, a napokban vettem is 1-et a saját pénzemen, de az egész családom ki van akadva miatta. A nagymamámnak majdnem megállt a szíve, és aki csak szembe jött velünk az utcán megállította, hogy nézd meg milyen cipője van, szerinted mennyibe került, 20.000 Ft volt stb. A nagybátyám azt mondta, hogy jó nagy idióta vagyok meg jól átvertek, anyám meg azt, hogy ezen már mennyi doboz cigit vehetett volna, ő is mindenkinek mutogatta, meg mondta, hogy tépjük fel a talpát, hogy olyan-e mint a kínai tornacipő. A legjobb barátnőm szerint lósz*rt sem ér, meg ki van zárva, hogy eredeti, holott márkaboltban vettem, meg hogy ez kevés embernek áll jól... Tegnap mentem a mamámhoz, kint kapálta a virágoskertjét, erre direkt mindig a cipőm felé vágott a kapával, meg ráöntötte "véletlenül" a koszos vizet.


Miért zavarja őket ennyire, hogy vettem egy cipőt? Nem az ő pénzük volt.


2022. okt. 3. 15:51
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
67%

1. 20k egy új cipőért nem sok.

2. anyud se jobb, ha cigihez hasonlítja az árát

3. nem tudom megítélni így, hogy eredeti-e vagy sem.

4. szerintem jobban jártál volna, ha veszel egy 30-40 éves sport cipőt néháyn ezerért, mert azok elgalább nem szakadnak szét, nem esik szét a talpa, ragasztó nem gyengül el, és a kidolgozási minősége is jobb.

5. féltékenyek, tetszik nekik a cipő/nem vitték semmire/neked jó, nekik rossz, tehát utálnak ezért.



Csak a hétköznapi cipőim átlag életkora 35 év, mindegyiket 5000 alatt vettem, és mind új.

2022. okt. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
100%
Mert féltékenyek. Ez nálunk társadalmi betegség. Ha te kerested meg a pénzed senkinek semmi köze hozzá egyébként.
2022. okt. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%

Most izlesrol sokat lehetne vitatkozni, kinek ez tetszik, kinek az, illetve egy tornacipo mindenkinek jol all szerintem.


Nekem amugy tetszenenek a conversek, de konkretan 3 honap alatt eset szet a cipom, javitast, cseret elutasitottak, mert biztosan “nem rendeltetesszeruen hasznaltam” es az en hibam volt...szoval tobbet ilyet nem veszek :D



Egyebkent nem tudom mi ez a nagy ellenallas, ez csak egy cipo, amit a sajat penzeden vettel. Azt tudom meg elkepzelni, hogy nagyon szegenyek lehettek es ez zavarja oket igazan, hogy ennyi penzbol sokkal ertelmesebb dolgokat (pl kajat) lehetett volna venni? Nem tudom.

2022. okt. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is irigyek. Boldogok lennének, ha te is kínai tornacipőt vennél?

Nem sok 20k egy cipőre manapság. Viseld egészséggel!

2022. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
De miért vered nagydobra, hogy mennyibe került...?
2022. okt. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
kérdező, hány éves vagy, hogy így számonkérnek?
2022. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Metionin ***** válasza:
100%
Elég lökött família lehet. Oké, hogy drágállják, oké, hogy nem tetszik nekik de a saját pénzed volt, semmi közük hozzá. Nemhogy idegeneknek erről beszélnek az utcán, meg próbálják tönkretenni...anyád meg vehetne inkább cipőt a cigi helyett.
2022. okt. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
76%
Esetleg azt gondolják, hogy vettél egy túlárazott tornacipőt, amit converse márkajel nélkül megtalálsz bármelyik kínai üzletben, hiszen 20 ezerért olyan kényelmes, rugalmas talpú cipőket vehetsz, mint az adidas runfalcon vagy a reebok energen plus.
2022. okt. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
36%
cool story bro
2022. okt. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem élünk rosszul. Ők is mindent megvesznek maguknak, ami csak megtetszik, a legújabb okos tv, holott nincs is rá szükség, mert van minden szobában, új autó, holott a másik is rendesen működik, a mama veszi a drága kurkumás krémeket meg kapszulákat, meg 3 szoba van tele az ő ruháival, cipőivel...
2022. okt. 3. 16:28
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!