Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogyan nem sokkolna, ha a...

Hogyan nem sokkolna, ha a lányod bevallaná, hogy leszbikus?

Figyelt kérdés

Felnőtt, férjezett nő vagyok, most teljesült ki bennem, hogy leszbikus vagyok.

Mindent megbeszélünk Édesanyámmal, de ezt nem tudom, hogy hozzam fel.


2022. nov. 13. 18:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Ha mindenképp el akarod mondani,akkor ülj le vele egy nyugodt délután es meséld el neki! Ebbe nincs semmi ami rossz,eg szülőnek az a fontos ha a gyereke boldog!
2022. nov. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Engem jobban érdekelne, hogy a férjemet mennyire sokkolja hogy dobva mert mostantól csak nők kellenek az asszonynak.
2022. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem előbb a férjeddel beszélj, édesanyád csak utána jön. De mindkettőjük esetében az őszinteség a legfontosabb, és próbáld elmagyarázni nekik, hogy erre hogyan jöttél rá most, és eddig miért nem tudtad.
2022. nov. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
84%

Sehogy nem sokkolna.


Még akkor sem, ha előtte éveken át hívő katolikusként adta volna elő magát és a homoszexualitás kriminalizálása mellett szónokolt volna.

2022. nov. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőjükkel megkell beszélni. Viszont nagy bátorságra vall, hogy elhatároztad beszélsz erről. Ismerek olyan nőt aki házas és leszbikus és nem meri ezt így felvállalni.
2022. nov. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
9%
Nem sokkolna. Örülnék, hogy nem hoz haza büdös fiúkat.
2022. nov. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem férjezett nőként maximum biszex vagy, és most inkább a nők vonzanak. De te tudod.

Milyen változást tervezel az életedben? Ettől függ, hogy mennyire döbben meg a környezeted.

2022. nov. 13. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Vagy eddig azt hitte, hogy hetero.
2022. nov. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem sokkolna.
2022. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Meglepne, de ez van. nem sokkol, cserébe a férjezett rész picit kellemetlen, de az sem a szülőnek. a férj az, akivel meg kellene beszélni a dolgot. amennyiben gyerek is van a képben, az viszont meredek.
2022. nov. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!