Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Anyuka kicsi fia típusról...

Anyuka kicsi fia típusról tapasztalata?Mik a legtipikusabb tulajdonságok?

Figyelt kérdés

Megismertem valakit és kicsit furcsának tartom. Az anyukájával él,30 éves.

Miből lehet leszűrni, hogy nem tudott leszakadni az anyjáról és fordítva sem?

Volt valakinek ilyen kapcsolata?

Én nagyon nem szeretném megtapasztalni..



2022. nov. 23. 08:18
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
70%

"Miből lehet leszűrni, hogy nem tudott leszakadni az anyjáról és fordítva sem?"

"anyukájával él,30 éves"


"Én nagyon nem szeretném megtapasztalni.."

Akkor min is pörögsz most?

2022. nov. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
71%
Nekem furcsább, hogy egyből ítélkezel, vádaskodsz, olyan mozik pörögnek a fejedben, amik még meg sem történtek. Egy tény van csupán, ami az, hogy 30 éves és az édesanyjával él. Hogy ebből máris a legrosszabb kimenetel van a fejedben, a te problémáidat is megmutatja.
2022. nov. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
61%

Nincs fiam, de ha lenne, az ég óvjon attól a nőtől, aki már a megismerkedéskor azon dolgozik, hogy a pasi és az anyja közti kapcsolatot elemezgesse.

Niért ne lakhatna otthon, ha hely van, jól kijönnek? Bezzeg akkor majd tapsolsz, ha kiderül, hogy emiatt minden pénzét félre tudta tenni és megvan az önerő a közös lakáshoz.

2022. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
58%
Mit tartasz egész pontosan furcsának? Konkrétan.
2022. nov. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
55%

Mivel kellene, hogy rendelkezzen az illető? 100 milliós Bp-i lakással, 300 ezres albérlettel...?

Illetve te mit nyújtasz cserébe?

(tudom, bunkó férfiak, inkább maradok egyedül..)

2022. nov. 23. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 A kérdező kommentje:

Pont azért vagyok kíváncsi másik konkrét tapasztalatára, mert nekem is tűnik hogy akivel most alakulóban van ilyen lehet. De ezelőtt nem volt ilyen típusú ember körülöttem ezért nem biztos hogy jól ítélem meg.

Szerintem kicsit sokat beszél az anyjáról ezert félek..

Nem szeretnék ilyen kellemetlen dologba kerülni, ami egészségtelen

2022. nov. 23. 08:33
 7/59 A kérdező kommentje:
Konkrét? Hívogatta az anyukája nagyon sokszor amikor velem volt, akkor kellett volna vele valahová menni.Amikor nemleges választ kapott rányomta a telefont. Én csak néztem. Pár perc múlva újra hívta..
2022. nov. 23. 08:36
 8/59 A kérdező kommentje:
Anyuka kedvenc zenéi, kedvenc színe és hasonlók is témába kerültek..
2022. nov. 23. 08:37
 9/59 anonim ***** válasza:
60%
Ha összejöttök akkor normális esetben te leszel neki az első. Mivel az unyakájával él , jelenleg ő. Az se lenne jó , ha az előző csaját emlegetné.
2022. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
83%

Ez a pasi így a leírtak alapján, elég fura.


Mert nem az a baj, hogy 30 évesen még otthon lakik, mert nekem is van ilyen ismerősöm, mikor barátnője lett, összeköltöztek, azt mondta, miért ment volna albérletbe, ha nem volt muszáj. De ott felnőttként élt a szülőkkel egy lakásban, és felnőttként kezelték, nem okozott problémát, hogy elkezdte a saját életét élni.

Viszont egyiknek se volt fő témája az anyuci. Szerintem ez mutatja, hogy nem tud egészségesen leválni.

Egyébként meg csak te tudod megtapasztalni, hogy milyen, de ehhez bele kell menni a kapcsolatba, és figyelni a jeleket. És időben lelépni, ha szükséges.

2022. nov. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!