Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a fiad...

Mit szólnál ahhoz, ha a fiad egy olyan nővel lenne együtt aki volt már börtönben?

Figyelt kérdés

Zavarna, hogy a párja bűncselekményt követett el és ártott vele másnak? Például 3 év halált okozó autóbaleset, 2 év hamis tanúzás vagy 5 év túlzott önvédelem miatt.


Mindketten 30 évesek.



2022. dec. 15. 18:44
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
96%
Megismerném a nőt, ha egyébként normális, semmit, amúgy sem, 30 éves felnőtt fiam szerelmi életébe nem igen szólhatnék bele
2022. dec. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
81%
Ez teljes mértékben a fiam dolga, hogy kivel van együtt.
2022. dec. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ezek még viszonylag "nem annyira komoly" bűncselekmények, a baleset okozasa, meg a túlzott önvédelem ezek történhettek véletlenül is, vagy balesetbol, a hamis tanuzas meg attól függ miről van szó. Amúgy meg, arra gondolnék, hogy a fiam nyilván tudja mit csinál, ha úgy gondolja megbizhat benne, ő tudja. Meg nyilván ő ismeri a párját, én semmilyen hattersztorit nem tudhatok,lehet simán, hogy sok éve történtek csak a fent említett dolgok, és azóta teljesen más ember lett. Van ilyen.
2022. dec. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Azon túl, hogy nyilván felnőtt ember azzal van együtt, akivel akar, magamban csendesen azért nyilván lenne véleményem. Hogy ez a vélemény milyen lenne, az alapvetően attól függene, hogy a nő miért került börtönbe, és mik az eset részletei. Előfordul ugyanis, amikor a jog és az ember természetes igazságérzete nem kéz a kézben járnak.
2022. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

A körülmények?


- Autóbaleset lehet BÁRMIKOR, BÁRKIVEL. Elalvás, elé szaladnak, műszaki hiba, kikerül egy ebet,...

- Hamis tanúzás. Te nem védenéd a családtagodat?

- Túlzott önvédelem. Elég egy erős ütés, és a másiknak leáll a szíve.

2022. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Na igen nagyon nem midnegy mirt volt börtönbe.
2022. dec. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
76%

30 éves a fiad. Ahogy kiveszem.

Felnőtt ember. Neked nem baromira mindegy, hogy kivel van?!

2022. dec. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
73%
Mi van akkor, autóbaleset miatt bárkit leültethetnek. Engem nem zavarna. Csak boldogok legyenek.
2022. dec. 16. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
82%

Hát nagyon nem mindegy.

Túlzott önvédelem - ilyen kitétel nem létezik a jogban (vagy önvédelem volt, vagy nem - a magyar jogban sajnos ez rettentő hanyagul van kezelve, az sem minősül annak, ha valaki bejön a házamba, és fenyeget - mert nem "ért hozzám".)


Autóbaleset - hát ha piásan gázolt el valakit, az nálam kizáró ok, vagy hogyha tudott betegséget hanyagul vette (pl tudja, hogy pánikbeteg, mégis vezet)


Csalás, lopás - zéró tolerancia

2022. dec. 16. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
95%
9, nem tudom hogy van most. De anno pl ha én önvédelemből leütöttem volna valakit és komolyabb baja lesz, akkor leültetnem mivel versenyszerűen thai boxoltam. Elég hülyén van ebbe az országba kitalálva ez.
2022. dec. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!