Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi értelme adventi kalendárium...

Mi értelme adventi kalendáriumot adni, hogyha…?

Figyelt kérdés

Szüleimtől kaptam egy adventi kalendáriumot, de pár nap után kiszedegették mindet egy tálba és eszegetik. Nem értem, akkor minek adták nekem oda? Közben meg a szekrényük tele van csokikkal, vagy 10000 ft érték, amiből én nem ehetek. Abból ők szoktak enni, meg a tesómék, de azt mindig úgy hogy ne lássam, de ha ott vagyok sem kínálnak meg belőle.

Mire jó ez?


2022. dec. 17. 22:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
71%
Odamégy, elveszed, nem picsogsz.
2022. dec. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Megkérded tölük akkor miért adták.
2022. dec. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
31%

Hány éves vagy...??

Én utoljára kb. alsós koromban kaptam ilyet. .-D

2022. dec. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora gáz szülők. Akkor már az enyémek jobbak voltak azzal, hogy nem vettek nekem adventi naptárat. De azt végképp nem értem, miért vagy te kiközösítve a csokizásból? Ha eszel belőle, megvernének, vagy mi?
2022. dec. 17. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

3: Én kaptam 20 éves koromban is, nem olyan eget rengető dolog ez.


Kérdező: inkább velük kommunikálj erről, hogy ők miért így csinálják és hogy rosszul esik neked. Ha nem lehet, hát vedd el aztán majd hadd háborogjanak 🤷

2022. dec. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Én 30 évesen is kapok vagy veszek magamnak, hagyomány. A Müllerben 12 ezerért van lindt, azt se gyerekeknek szánják gondolom.
2022. dec. 18. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

#3 Én 30 éves vagyok, és minden évben veszek magamnak, vagy a párommal készítünk egymásnak. Esetleg mindkettő. Sőt, a kutyának is szoktunk venni, ugyanis már nekik is gyártanak.

Ez teljesen normális, ma már nem csak a csokis adventi naptárak vannak, és elég sok kifejezetten felnőtteknek készül (pl. kozmetikai, alkoholos, fűszeres, teás) . De csokisból is van, ami nem pont gyerekek ízlése szerint van válogatva.

2022. dec. 18. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Magyarul ellopták a neked szánt ajándékot.. én a spejzből vagy ahol tárolják a csokikat vennék ki kb amennyi a kalendáriummal egyenértékű így törlesztettnek tekinteném, illetve ha megkérdeznék miért vettem ki akkor én is megkérdezném, hogy ti miért vettétek el a kalendáriumi csokikat?
2022. dec. 18. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Igazából akkor nem értem, hogy miért adják neked. Mármint, vesznek neked valamit, hogy aztán ők használják, fogyasszák el. Most oké, hogy csak egy adventi kalendáriumról van szó, de akkor is, ennek úgy mi értelme van? Meg azt se értem, hogy mi az, hogy van nekik dugi édességük, amiből az egyik gyerek kap, a másik meg nem?!
2022. dec. 18. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Már megint az a troll, aki előadja, hogy a szülei és a testvérei dőzsölnek, ő meg az éhkoppot nyeli. Mondjuk el kell ismerni, hogy van némi fantáziája, de felismerhető.
2022. dec. 18. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!