Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Fiam és lányom miért nem...

Fiam és lányom miért nem akarnak sehova elmenni Szilveszterkor ez a begubózás valami új divat lehet a fiatalok között?

Figyelt kérdés
2022. dec. 29. 19:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
64%
Szexelni akarsz az asztalon?
2022. dec. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Leeresztettél, mint egy lufi! Ennél azért sokkal fantáziadúsabb hergelő kérdéseket szoktál kiírni! Vagy lefárasztott a gyerekmentes kérdés jelentgetése? Szedd össze magad!
2022. dec. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%

Érdekesek ezek az egyes felnőttek..... ha bulizik a tini az a baj, ha nem akar bulizni az a baj....


Egyébként a kérdésre a válasz nem. Nem lett divat, vannak akik most is bulizni fognak.

2022. dec. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1-2 nektek mi bajotok van? megártott a bejgli?
2022. dec. 29. 19:46
 5/15 anonim ***** válasza:
56%
Hány évesek azok a kis gyerekek? 65 és 67? Lehet, hogy fáj a lábuk.
2022. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
93%
Miért lenne gáz? Nem mindenki partyállat ám. Elég fiatal vagyok, mégsem éreztem soha, hogy nekem Szilveszterkor most aztán ki kell rúgnom a ház oldalát. Az se baj, ha valaki imádja a bulizást, meg az is normális, ha valaki nem.
2022. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
31%

Nekem az, hogy ez az 50.-ik kérdés ebben a témában kategórián belül.


#1


És pacsi #2, én is onnan jöttem :D

2022. dec. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
87%
Nahát, már fiad és lányod is van? Hajrá! Még pár kamukérdés, és meglesz a nagycsalád :D
2022. dec. 29. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert nyugalmas szilvesztert akarnak.
2022. dec. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem begubózás és nem új keletű divat.

Én eléggé elrágcsáltam már a kenyerem javát, de egy kivételtől eltekintve soha nem szilvesztereztem házon kívül, pedig igencsak extrovertált voltam és szerettem bulizni járni más esetekben.

De pont szilveszterkor nem.

Az az egy alkalom is, amit említettem, nekem nem tetszett. Erőltetett és kényelmetlen volt.

Nyilván nem mentünk kocsival, a közlekedés már éjszaka nem volt megoldott és egy fotelben kellett éjszakáznom egy idegen lakásban, miközben körülöttem mindenki részeg volt. Az utcán - mindez Budapesten - csapatban az ordítozó részegek, hajnalban már csak a hideg, mocskos, összehányt ködös utcák, a fenének sem hiányzik.

Szóval, csinálja ezt az, akinek ennyi az igénye, én maradok otthon a saját kényelmemben.

2022. dec. 30. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!