Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért kell felkapnia a vizet...

Miért kell felkapnia a vizet anyámnak, csak mert nem adom oda neki a régi telefonom úgy, hogy még nem töröltem ki róla mindent, vagy legalábbis a személyes dolgokat..?

Figyelt kérdés

Még kb egy hónapig otthon élek.

Vettem egy új telót pár napja, de a régiről nem töröltem mindent, amíg biztosan át nem sikerült rakni minden fontosabb cuccot az újra. Abban maradtunk, hogy anyu használhatja, ha már nekem nem kell. Ma közölte velem, hogy odaadhatnám neki, amíg én fürdök, úgyis játszottam azon a telómon egy játékot, amit ő is, neki még a saját télója töltőn van. Mondom jó, egy pillanat, kitörlök pár dolgot. Kicsit sokáig tartott, ilyen huszonöt perc volt, mert elég durván laggol a telóm.

Mire végeztem felkapta a vizet, hogy neki már nem kell, feltöltött az övé, én folyton csak titkolózom, ő nem akart megnézni semmi olyat. Biztos valami borzasztó dolog van a telefonomon, hogy eltitkolom.

Holott nyilván nem, csak nem szeretem, hogy ha beszélek neki bármiről is, ami nem a tanulmányaim, vagy a szerelmi életem, vagy valami, amit ő azzal köt össze, akkor nyíltan leszrja, hogy miről beszélek, felhangosítja a tvt, pofákat vág, nem reagál, aztán meg vekeg, hogy semmit nem tud rólam. Én meg nem hiszem el, hogy nem leskelődne. Mindig próbálkozik arra hivatkozva, hogy semmit nem tud rólam. Nem tudok bepötyögni a jelenlétében két mondatot úgy, hogy ne kérdezne rá, hogy kinek írok, mit írok, majd ne vágna pofákat, ha annyival rendezem le, hogy egy szaktársam kérdezett valamit egy órával kapcsolatosan. Ha elsétál mögöttem és két tiktok videó közt lapozok, akkor ki van akadva, veszekszik, hogy csak miatta lapoztam, felvillan az értesítés a telefonomon elkezdi hosszasan bámulni, próbálja kiolvasni. És ezer ilyen van. Meg olyanokat jön, hogy ő olyan szívesen elolvasná az üzeneteimet.

Szerintem most is csak leskelődni akart, mindig azt akár. Mi más oka lenne ennyire kiakadnia? Csak legalább ne lenne ilyen átlátszó, hogy leleplezi magát azzal, hogy jelenetet rendez, háborog. Vagy csak én gondolom túl?


2023. jan. 2. 18:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%

A töltőn lévő telefont is lehet nyomkodni, ennyit erről.

Én a helyedben annyit mondanék, hogy nem titkolózom, lehet inkább te vagy túl kíváncsi.Én sem kérem el a telefonod amíg fürdeni mész.


Ezzel kb le is lehet zárni.

2023. jan. 2. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Ékezetes billetyűzet ***** válasza:
95%

Egyértelmű hogy csak leskelődni, pletykálni akart, de nem sikerült neki, ezért bevágta a durcát. A telefonodat ne add oda neki, a régit pedig állítsd vissza gyári beállításokra és akkor nem marad rajta tutira semmi olyan.

Jegyezd meg: pénztárcát, telefont, asszonyt soha nem bízunk senkire!!

2023. jan. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
96%

Ja, és ha azt mondja, hogy semmit nem tud rólad, akkor mondd neki, hogy a telefonodból nem is fog rólad semmi érdemlegeset megtudni, ez perverz leskelődés.

Ha tudni akar rólad, akkor beszélgessetek és ő is meséljen magáról.Így szokták az emberek egymást megismerni, nem pedig úgy, hogy suttyomban átnézik a telefonját, esetleg elolvassák a titkos naplóját.

2023. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
93%

Mondd meg neki, hogy addig nem kapja meg a telefont, amíg te le nem szedtél arról mindent, ami veled kapcsolatos, és nem a telefon alap beállítása.

Ha meg háborog, hogy ő nem leskelődni akar, akkor mondd meg neki, hogy igenis le esnek neked ezek a dolgai, ne próbáljon hazudni. Másképpen minek kérdezné meg, hogy kinek miket írogatsz, vagy mit csinálsz a telódon?

Amúgy volt itt már hasonló kérdés, de az valami kamu volt, ahogy emlékszem.

2023. jan. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mond meg neki, hogy igen tele volt meztelen képekkel rólad, ezvan. Az nem törvénytelen.
2023. jan. 2. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%
Értelmetlen vita. Biztos felnőtt emberek vagytok?
2023. jan. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

"Abban maradtunk, hogy anyu használhatja, ha már nekem nem kell."


Simán mondd meg neki, hogy még KELL, mert van rajta pár cuccod.



Egyébként ha van sajátja, akkor miért kuncsorog a tiedért?

2023. jan. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Vissza kell allitani gyari allapotra és nem amrad rajta semmi.
2023. jan. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gyári állapotra kell visszaállítani. Csak amíg nincs rajta minden fontos az új telómon, nem fogom visszaállítani... A közösségi oldalak alkalmazásait, böngészési előzményeket gondoltam törölni, ha már használni akarta.
2023. jan. 2. 21:30
 10/15 anonim ***** válasza:
49%

Amúgy meg minek mondtad neki, hogy használhatja, amikor igazából még nem használhatja?

Akkor kellett volna neki ezt megemlíteni, amikor neked már nincs azon a telefonon semmi.

2023. jan. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!