Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 15 éves barátnőmet nem engedik...

15 éves barátnőmet nem engedik el 8 óránál tovább hétköznap.Engem(én is lány vagyok)9-10-ig is elengednek. Nálatok meddig engednek el a szülők hétköznap?

Figyelt kérdés

15 éves barátnőmet nem engedik el 8 óránál tovább hétköznap.Engem(én is lány vagyok)9-10-ig is elengednek.

Nálatok meddig engednek el a szülők hétköznap?

Mi szinte minden nap 8 ra (én 9-10re)megyünk haza.Olykor brutál fáradt vagyok de inkább barátokkal vagyok,mint otthon üljek.Persze ennek otthon nem örülnek.Ti hogy csináljatok hétköznap?



2023. jan. 13. 01:15
1 2
 1/18 anonim válasza:
85%
Engem kb 9ig engednek ki h letudjak idoben fekudni este. Meghat sokat kell tanulnom ezert nem nagyon szoktam eljarkalni hetkoznap.
2023. jan. 13. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
89%
Én sem engedném. Mikor tanul?
2023. jan. 13. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%

Engem 9-ig enged el anyu

32/f

2023. jan. 13. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem engem sem engedtek el tovább, hacsak nem valami kedvenc zenekarom koncertjére mentem (persze mindig volt, aki jött értem), hétvégén sem szívesen, de akkor volt, hogy kiszöktünk, nem bulizni, csak sétálgatni. Érthető, ha a szülők szeretnék otthon tudni a gyereküket akkor, amikor pihenésre van szüksége. Úgy értem, megterhelő a suli, van házi feladat, és ennyi erőfeszítés után muszáj regenerálódnia a testednek, lelkednek, ami leginkább alvás, nyugodt tevékenységek által kivitelezhető. Egyébként olyanra is emlékszem, hogy egymásnál aludtunk, szóval nem volt kóricálás, de adatott közösen tanulás, pihenés, és az teljesen rendben volt és mindig beleegyeztek (ilyen esetekben a szülőket sem zavartuk hangoskodással). Egy idő után másoltam egy barátnőmnek kulcsot, hogy jöhessen, bármi baja van. Nekem ennyi elég volt, mindenki elfogadta, és kb. mindenkinél hasonló szabályok voltak, bár akadtak szigorúbbak is (kb. 15 éve). Egyébként attól függetlenül, hogy nem engedtek el, folyton éjszakáztunk, és MSN-en tartottuk a lelket egymásban :'D
2023. jan. 13. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Hétköznap én sosem akartam menni sehová, otthon tanultam. Péntek este meg csak nem mentem haza és kész😆 Nem engedték volna, muszáj volt lázadnom, egy idő után természetes volt nekik. Ezt úgy 16-17 éves koromtól csináltam. Engem egyszerűen sehová nem akartak engedni, ki kellett taposnom az utat.


34/n

2023. jan. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Hétköznap, iskolaidő, jól teszi a szülő ha nem engedi ilyen későig a gyereket. Nem biztonságos, másnap kelni kell, tanuljon.
2023. jan. 13. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem engedném. Tanulni és pihenni is kell. Ha 8-ra ér haza, úgyis 9-fél 10 lesz, mire ágyba kerül.
2023. jan. 13. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
76%
Őt jobban féltik.
2023. jan. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszek a fiatalak körében népszerű a válaszommal.

Én a lányomat arra nevelem/neveltem, hogy a céljaiért tanulni és tenni kell. Nagyon szereti az állatokat van neki kutyusa és cicusa is, állatorvos szeretne lenni, ehhez pedig jól kell tanulnia. Szeretne világot látni, az USA-ban tanulni. Tudja, ha anyagilag tudom támogatom, de én sem vagyok jós, a jövő kiszámíthatatlan, inkább tanuljon jól, hogy ösztöndíjakra tudjon pályázni. Így iskolaidőben nem fér bele, hogy sokáig kint legyen és fáradt is a tanulástól. Viszont hétvégén és szünetekben lehet lazítani, igyekszem az arany középutat tartani.

2023. jan. 13. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Suliidőben 7-re kellett hazamennem, hétvégén és szünetekben max 9-re
2023. jan. 13. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!