Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A barátom pénzt ad nekem,...

A barátom pénzt ad nekem, hogy mondjam ezt meg az anyámnak?

Figyelt kérdés

Egy éve ismerkedünk, vagyunk együtt. Anyám oda, meg vissza van, hogy barátom van és hogy mikor viszem már haza bemutatni, mikor találkozhat vele. Tudja, hogy idősebb, de mikor ezt mondtam, kb. legyintett rá...

Viszont akkor is furcsa lenne bemutatnom, hiszen majdnem ennyi idős, mint a nevelőapám, az anyámnál 2 évvel idősebb. Nincs előttem, ahogy majd négyen kedélyesen elbeszélgetünk a vacsora felett, meg reggel majd együtt ébredünk a babarózsaszín gyerekszobámban.


A másik, ami zavar, hogy meséli mindenkinek, hogy ide mentem a barátommal, oda utaztam. De tényleg MINDENKINEK, szomszédoknak, kollégáknak is... Nem azt mondom, hogy ez a kapcsolat titok, de nem is érzem, hogy ennyire ki kéne rakni a kirakatba minket. Nem azt mondom, hogy ez egy sugar kapcsolat, mert vannak bőven érzelmek, szeretjük egymást, de az anyagi biztonságom, a jólétem a barátomnak köszönhető. Nem tudom, hogy ez az anyámnak esetleg nem esik le, de tök kínos, hogy otthon már a fél városnak elmeséli a dolgaimat, meg erőlteti, hogy vigyem haza, mutassam be, legyünk otthon egy hétvégét... Meg hogy miért nem akarom bemutatni, biztosan púpos. Nem az, nincs vele semmi gond, de úgy érzem, hogy ez nem az a fajta kapcsolat, ahol a szüleimmel kéne találkoznia, meg ott tölteni hétvégéket vele.


2023. jan. 31. 09:04
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/119 anonim ***** válasza:
92%

"barátom pénzt ad nekem"

"ez nem az a fajta kapcsolat, ahol a szüleimmel kéne találkozni"

"majdnem ennyi idős, mint a nevelőapám"

"az anyagi biztonságom, a jólétem a barátomnak köszönhető."

Egy "normális" kapcsolatban időnként előfordul hogy kisegítjük egymást anyagilag, sőt sokan egy kasszán vannak. Soha senki nem gondolta ettől magát sugarbabynek, te valamiért mégis ezt hoztad fel és a kérdésed sem az hogy hogyan mondd el anyádnak hogy sokkal idősebb a pasid/ mit fognak szólni/ hogyan kérd meg hogy ne beszélje ki a magánéleted hanem az hogy hogyan mondd el hogy pénzel a pasid.

Érdekes.

Egyébként így kell elmondani, ahogy van. Anya a párom pénzt ad.

2023. jan. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/119 anonim ***** válasza:
97%

Ez mar a sokadik ilyen sugar daddy kérdés itt tökéletes helyesírású, aggályos gondossággal fogalmazó kerdezőtől. Hagyjátok rá.

Kérdező, ha nem akarod bemutatni, akkor ne mutasd, anyád meg pletykáljon, amit akar. Ha boldog vagy, akkor ez nem kéne zavarjon.

2023. jan. 31. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/119 anonim ***** válasza:
96%
Nem akarom el hinni hogy ilyen tényleg van nálunk is. Hol lehet ilyen gazdag pasikkal találkozni és mi mindent kell csinálni a pénzért? :D
2023. jan. 31. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/119 A kérdező kommentje:

Itt azért nem arról van szó, hogy néha kisegítene anyagilag, hanem nagyobb kiadásokról, nagyobb volumenű dolgokról. Ezt a külvilág felé nem szoktuk kommunikálni, mert végülis senkinek semmi köze hozzá, hogy én éppen miből utazok, honnan van ez, vagy az, ami rajtam van.

Nem vagyok sem sugar baby, sem gold digger. Vannak érzelmek a kapcsolatunkban bőven.


Azt tudja az anyám, hogy idősebb nálam. Nem zavarja, kb. úgy reagált, mintha azt mondanám, hogy kék az ég.

2023. jan. 31. 09:28
 5/119 anonim ***** válasza:
99%

Jó, tegyük fel, hogy nem a szokásos válaszgenerálós kérdésről van szó, bár elég gyanús.


"Tudja, hogy idősebb, de mikor ezt mondtam, kb. legyintett rá"


Nyilván, mert ő az idősebb alatt azt feltételezi, hogy késő huszonéves mondjuk.

Nyomatékosan el kell neki mondani, hogy nem fogod hazahozni bemutatni, mert IDŐSEBB. SOKKAL. Hidd el, le fog esni neki, ha nem himihumizol.

2023. jan. 31. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/119 anonim ***** válasza:
97%
És azt elmondtad, hogy mennyivel idősebb?
2023. jan. 31. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/119 anonim ***** válasza:
84%

Szexelsz vele és pénzt ad neked, utaztat, stb az pontosan a prostituált megfelelője :)


Bocs, sugar daddy, ami egy szebb szó ugyanerre :D

2023. jan. 31. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/119 A kérdező kommentje:

Tudja a pontos korát.

Azt mondta, hogy a szerelemben ez nem számít és örül, ha most boldog vagyok, meg hogy ő ettől függetlenül nagyon szeretne vele találkozni, ha már ennyi időt töltök vele.

2023. jan. 31. 09:34
 9/119 anonim ***** válasza:
96%

Akkor meg mi a gond? Anyud ezek szerint nem hülye, nyilván leesett neki az is, hogy a luxusprostit játszod, és még büszke is rád, azért mesélgeti mindenkinek.

Innentől kezdve nyugodtan hazaviheted

2023. jan. 31. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/119 anonim ***** válasza:
96%

"A sugar baby angol kifejezés, amit azokra a fiatalabb lányokra (vagy ritkábban fiúkra) használnak, akik anyagi támogatásért cserébe társaságot nyújtanak, illetve intim kapcsolatot ápolnak egy idősebb, gazdagabb férfivel (vagy ritkábban nővel).

A támogatás lehet pénz, de akár ruhák, mobiltelefon, utazások, drága vacsorák, ékszerek vagy más anyagi javak is. A kapcsolat a legtöbb esetben szexuális együttlétet is jelent, de ez nem minden esetben van így. Az idősebb partnert férfi esetén sugar daddy, nő esetén sugar mommy néven szokták nevezni."

2023. jan. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!