Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A szüleim nem engedik, hogy...

A szüleim nem engedik, hogy Pesten vezessek, jogosan esik rosszul? 21/l

Figyelt kérdés

Pontosabban az a bajuk, hogy esőt is mondanak, plusz csúszosak az utak stb…még nem vezettem Pesten az tény, de 4 éve van jogosítványom és azért kisvárosban rengeteget vezetek, meg mentem már párszor hosszabban főúton meg egy M0-nál azért jóval kevésbé forgalmas autópályán.

Úgy érzem már nem vagyok kislány, saját kocsim van, és így sosem fogom megtanulni meg zavar hogy nembíznak meg bennem…



2023. jan. 31. 22:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg néha elég durva a Pesti belvárosi forgalom de 4 éves jogaival azért nem hiszem hogy teljesíthetetlen feladat lenne. Egyszerűen csak féltenek. Gondolom nézik az agymosó híradót hogy hányan és hogyan haltak meg nap mint nap. Nem kell az engedélyük beülsz és mész ha dolgod van.
2023. febr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

21/l. 21 éves felnőttkorú lány.


Van még kérdés?

2023. febr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
az M0 nem veszes. Inkabb a belvaros ami neccesebb a sok kis utcak miatt es ha mar oda mesz akkor parkolnod is kell, ami kulon tortenet.
2023. febr. 2. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Most nem azért, de a pályán elég sok a nem normális vadállat. Főleg a sok román, majd meglátod. Kész élletveszély némelyik sofőr. Pest meg nagy forgalom.



Egyébként kedves válaszolók, a 4 éves jogsi az semmi, a gyakorlat a lényeg. Nem mindegy h a 3 kilométerre lévô Lidlbe meg a munkahelyedre jársz "vezetni", vagy pedig szerzed a rutint

2023. máj. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!