Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy mondjam el a szüleimnek,...

Hogy mondjam el a szüleimnek, és a páromnak, hogy hajléktalan személy szeretnèk lenni?

Figyelt kérdés
Régóta èrlelődik bennem, hogy hajléktalan szeretnèk lenni, de eddig sem a szüleimnek, sem a páromnak nem mertem elmondani. Mit javasoltok, hogyan beszéljem ezt meg velük?

2023. febr. 13. 00:03
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Imádom ezeket a kérdéseket, így kell kezdeni egy jó hetet. 🔥
2023. febr. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
98%
Asszony gyere, megyünk a híd alá, papa, mama csá!
2023. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Párod nem sokáig lesz, ha elmeséled neki impozáns tervedet. Szüleid majd meglátogatnak a híd alatt vagy a temetőben. Bár lassan jön a jó idő, nem fagysz meg egykönnyen.


Egyébként: már volt.

2023. febr. 13. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Hányszor írod még ki ezt a marhaságot?
2023. febr. 13. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem állítsd őket kész tények elé! Elég ha csak annyit mondasz, hogy melyik híd/aluljáró/sarok környékén keressenek.
2023. febr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
95%
Ezt már én is láttam, more.
2023. febr. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
84%
Igazad van, jobb időben kiszállni a mókuskerékből. Elmondod, hogy hogy eleged van, nem akarsz modern rabszolgaként élni, egy életen át robotolni. Így hát az Úr kegyei bízod magas. "Az Úr az én pásztorom, nem szűkölködöm."
2023. febr. 13. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 Darius- ***** válasza:
100%
Pedig mindig az a jo, ha hajlik a csŐ, csoveske
2023. febr. 13. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
95%
Kezdésnek, írj privátba és küldöm a címet. Küldd el minden értékedet, ajándékozd nekem az ingó és ingatlan vagyonod.
2023. febr. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
63%

Bucsuzz el a bàrodtol anyàdèknak mondd hogy elutazol

Azt mennyè csövülni

Amugy milenne a stratègiàd?

Amikor èhezel vagy amikor jön a zimanko?

Nemhogy elmennèl a Wagner nek besegíteni vagy valami màs teljesen erkölcsös zsoldosbandàba kosztèrt ès fedèlè ès legalàbb valami jò cèlt szolgàlsz vele minthogy felszabadítod ukrajnàt a balfasz nyugati hülyesèg alol

Vagy öngyilkos merènylônek csak arra ügyelj hogy nagyot szòlj ès megjegyezzèk a neved…ha jolcsinàlod a csalàdod jòsok pènztkap majd cserèbe

2023. febr. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!