Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van, akinek nem sikerült...

Van, akinek nem sikerült megszeretnie a saját gyerekét pár nap, hónap vagy évek után sem?

Figyelt kérdés
Mit lehet olyankor tenni?
2023. febr. 18. 00:30
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
88%
Legalább ne bántsd.
2023. febr. 18. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
67%
Hány éves a pici?? Szólj valakinek hogy bíztonság kedvéjért vigyék ell mellöled. Ne hogy akaratod ellenére bánsd. Van ott veled valaki vagy egyedül vagy a babával?
2023. febr. 18. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
84%
Pszichológushoz kell menni! Ez nem normális... biztos valami lelki oka lehet, hogy így érzi az ember. Akár szülés utáni depresszió (apáknál is) jelen lehet.
2023. febr. 18. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
A kérdés elméleti jellegű
2023. febr. 18. 00:49
 5/28 anonim ***** válasza:
29%
odafigyelj rá ha nem szereted akkoris.. tök mind1 a kérdés elméleti.... és keress fel egy spichiátert jóbol mondom. Van ilyen depreszió sajnos kokakat érint és ez rossz és nehéz de ez a gyermek belőled van. A tied.
2023. febr. 18. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
82%
Sokakat érint ez a depreszió ezt akartam írni.
2023. febr. 18. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
49%

Elsőre pszichologust kell keresni. Ő kiállít egy diagnózist, ami alapján vagy el kell menned pszichiáterhez vagy nem.

Egyébként én nem ajánlom a pszichiátert inkább a rendszeres pszichológust, természetes gyógynövényeket. Én is súlyos depresszióban szenvedtem/ek, a pszichiáterem rengeteg gyógyszert írt fel, ami nem csak árban volt húzos, de folyton kiütött, nem nagyon tartotta egy idő után kordában a dolgokat. Ezért döntöttem az mellett, hogy elhagyom őket (én nem tudtam felkelni, nem hallottam az ébresztőt ami max hangerőn volt mellettem, nem hallottam a gyereket, nyomott voltam, elájultam és a többi). Azóta rendszeresen járok csak pszichológushoz, és gyógynövényekkel oldom meg a dolgokat. A babámmal egyre jobb a kapcsolatunk, végre úgy érzem van erőm.

2023. febr. 18. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
82%
Van ilyen sajnos. Nem mindenki alkalmas szülőnek. Mindenképpen pszichológus, és foglalkozzon más is a kicsivel rajtad kívül, mert a piciknek elemi fontosságú a szeretet, a fejlődésük alapja. Szegény gyermek, remélem megváltozik a helyzet és kialakul a kötődés! Fordulj szakemberhez!
2023. febr. 18. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
49%
Van ilyen igen. A pszichológust meg felejtsd el. A gyakorisok jolly jokere, alája és omegája, de a valóságban semmit sem ér, puszta pénzkidobás. Ha ellenszenves a gyereked habitusa azon nem segit a píszólógúúús.
2023. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
94%
Igen, van ilyen, nem is kevés, csak ezt senki nem vallaná be, mert kb máglyán égetnék el.
2023. febr. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!