Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnál ahhoz, ha a 20...

Mit szólnál ahhoz, ha a 20 éves lányod csak a pénze miatt lenne együtt egy férfival párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Zavarna, hogy nem szereti őt valójában? A férfi nála 10 évvel idősebb és nagyon gazdag.

2023. ápr. 3. 20:56
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
67%
Felnőtt nő, miért avatkozzak bele a magánéletébe?
2023. ápr. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
84%
Azt, hogy valamit nagyon elrontottam a nevelésében.
2023. ápr. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
66%
Azt hogy jól hoppon marad majd ha apuci ráun.
2023. ápr. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
89%
Senki nem mondta, hogy bele kell avatkozni, de azért véleményed lehet. Én nem lennék rá büszke.
2023. ápr. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
89%

Tuti nem örülnék.

Pedig lássuk be, biztos mindenki gondolt már rá, hogy jobban járt volna, ha...

Én anno lepattintottam egy srácot, most nőgyógyász-endokrinológus főorvos. Van, hogy eszembe jut, végülis lehet, hogy lehet élni szerelem nélkül is :)

2023. ápr. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
80%
Nem dumálnék bele, de nem repesnék hogy ennyire hulladék értékrendű nőt neveltem. Gyakorlatilag ku.rva, pénzért szexel.
2023. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
27%
Jól teszi. Ha nő lennék sose kellene többet dolgoznom. Csak az nem b@szna meg aki nem akarna.
2023. ápr. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
87%
#7.Ezen most felnevettem, a színvonal azért megvan.
2023. ápr. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%

Apucitol messze van s 10 evvel idősebb pasi, konkrétan 30 éves ami ebben a korban fel se tűnik, ne legyetek mar irrealisak válaszolók.

Igazából semmit, más is szexel kapcsolatban éveken át, sőt meghunyaszkodik, lemond dolgokról stb aztán megcsaljak, csalódik vagy osszetorik a szívét. Ő valószínűleg hasznot is húz ebből, és alomvilagba se ringatja magát, csalódni sem fog. Tapasztal, fiatal család nélkül, megteheti. Csak házas férfiakkal ne kezdjen.

2023. ápr. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
93%

Honnét tudod, hogy csak a pénze miatt van vele? Ő mondta vagy csak te gondolod így?

A 10 év korkülönbség manapság már teljesen elfogadott és nincs ezzel semmi gond, ha egy 50-60 éves emberrel lenne akkor megérteném a problémádat.

2023. ápr. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!