Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Van olyan aki jó ideje rájött...

Van olyan aki jó ideje rájött hogy a gyermeke cigizik,de nem szól neki,hanem arra vár mikor mondja meg magától?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 10. 20:55
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Hogy jöttetek rá?
2023. ápr. 10. 20:56
 2/23 anonim ***** válasza:
97%
Az öcsém már egy éve dohányzott. Mindenki tudta. Éreztük a szagát. Nem tudom, mikor mondta volna el, de egyszer bagózás közben találkozott anyámmal, onnantól nyílt volt.
2023. ápr. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
99%

Nem tul nehez rajonni, ahhoz nagyon hulyenek kell lenni, hogy ne vedd eszre. Csak a tinik hiszik azt, hogy a szulok nem ertenek es nem tudnak semmit…:D


Hiaba oltozol at, furdesz le, az a rossz hirem van, hogy akkor is erezni, foleg annak, aki mondjuk nem dohanyzik.

2023. ápr. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
56%
Azért a cigi nem olcsó dolog. Eléggé el lehet eresztve az a gyerek, aki rendszeresen cigit vásárolhat magának. Általában a szüleik "jó példáját" követik az erre áldozó fiatalok.
2023. ápr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
58%

En 13 evesen kezdtem el cigizni

(Tudom korai de nem ez a lenyeg)

Anyum elol eleg sokaig tudtam titkolni

Egyszer egy szomszedunk buktatott le hogy latott engem de azt is tagadtam🤣

Igazabol kb 18 eves koromig nem beszeltunk rola de tudtam hogy tudja de “tiszteltem” annyira hogy sose elotte csinaltam

18 evesen cigiztem vele eloszor

Semmi reakcioja nem volt


Ha tiltotta volna se alltam volna le vele

Ahogy a korulottem levo barataim sem

Velem egykoruan kezdtek es mai napig cigizunk mindannyian

Talan egy beszelgetest megert

Nekem nagyon rossz volt hogy allandoan titokba kellett amugy se volt jo kapcsolatunk..

Szerintem fontos az oszinteseg

De ha csak leszidnad erte inkabb hagyd…

Mert ugy sem fogja abba hagyni

2023. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem a legtöbb szülő nem várja meg,hogy a tini gyereke önszántából elmondja,hogy cigizik.A tini pedig örül,hogy megússza az "elbeszélgetést" a szülőkkel a dohányzásról mivel abban a tudatban van,hogy a szülők nem sejtik.Aki nem dohányzik, vagy nem rendszeresen az simán megérzi a szagát és semmit se ér a rágó,szájvíz,parfüm.
2023. ápr. 10. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
87%
Enyém saját magát buktatta le. Megkínálták cigivel rokoni összejövetelen és olyan természetes mozdulattal nyúlt érte, ami mutatta. (rájöttem régebben, de nem csináltam belőle ügyet)
2023. ápr. 10. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
78%
Hogy kell „természetes mozdulattal” érte nyúlni?
2023. ápr. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
Én nem tudom nekem apám tudja e (de valószínű hogy tényleg nem, mert régen az energiaital miatt is nagyon megszidott, szóval a cigiért meg végképp ezt csinálná), de kiválóan tudom titkolni, ha éppen itthon vagyok és cigizni akarok egyszerűen csak bezarom a szobám ajtaját és kimegyek az erkélyre. De olyanra is volt mar példa, hogy éppen egyedül voltam itthon és a szobámban cigiztem, kinyitottam az ablakot és úgy mentem el. Furcsalltam is hogy akkor se érezte meg, mikor hazajött.
2023. ápr. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk azért furának tartom aki még annyit se mondd, hogy okétudom, hogy cigizel, te dolgod de én nem tartom jó dolognak vagy yilesmit.
2023. ápr. 10. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!