Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülöknél mennyire elfogadott,...

Szülöknél mennyire elfogadott, ha a gyerekük nagy korkülönbséges párkapcsolatban van?

Figyelt kérdés

Tehát az adott helyzet 26 éves férfi egy 16 éves lánnyal ismerkedik. Én vagyok a 26 éves férfi, és ezért kérdezem. Ez mai szülőknél mennyire elfogadott? Nekem még nem volt kapcsolatom, ezért kérdezem a lánynak se.

Nem egyéjszakásra megyek, sőt örülök, ha összejön az életem első kapcsolata.


26F


2023. máj. 10. 13:25
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
89%
Nem elfogadott. Ki fognak bukni és jogosan.
2023. máj. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim válasza:
72%

Hát, köztünk 22 év volt, ami nagyon is soknak mondható, de nagykorú voltam.

Az apám az kitagadott, pedig 10 évvel fiatalabb nála anyám.

Anyukám is nehezen emésztette meg, de aztán megszerette az évek alatt. :)

2023. máj. 10. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
87%
Már bocs, de egy 26 éves "örülök, hogy összejön az életem első kapcsolata" embert vasvillával és kaszával verném el a 16 éves lányomtól! Az elcs..ett életét ne egy gyerekkel akarja helyrehozni! Milyen 26 éves férfi az, aki csak egy üresfejű, naív bakfissal tud "kapcsolatot" létesíteni? Egyáltalán milyen kapcsolatról lehet ott beszélni, ahol a lány még a gyerekszobájában alszik, esténként leckét ír, és zsebpénze mellett a másnapi témazáró élete centruma, a másik meg egy tanulmányait rég maga mögött hagyó, dolgozó - mondd hogy legalább munkád van.. - ember között létezhet?
2023. máj. 10. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim ***** válasza:
84%
Hát én biztos hogy nem engedném. Elfogadó szülőnek tartom magam de ez sok lenne. 26 évesen a saját korosztályoddal ismerkedj.
2023. máj. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
88%
26 évesen 16 évessel ismerkedni beteg dolog. Én most vagyok 19 és már kerülöm a 16 éveseket.
2023. máj. 10. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
61%
Jártam így én is. Nem engedték a szülők az itt-ottalvást, későn hazajövést, telefonon ellenőrizték néha a lányukat. Persze hogy féltik.
2023. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
27%
Pedofília, külföldön ilyenért lecsuknának. Szégyen
2023. máj. 10. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
22%
Na a szokásos gyakorikerdeses pedofilok gyülekezete meg is kezdődött
2023. máj. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 anonim ***** válasza:
87%
Tehát egy majd harmincas faszi rámozdul valakire, aki éppen szabadult az általános iskolából. Biztos nem tűrném. És nyilván azért kezdesz kislánnyal, mert súlyosan defektes vagy. Lehet hogy a csajt átverheted, de a szülei át fognak látni rajtad.
2023. máj. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/61 anonim ***** válasza:
20%
Kifognak bukni a szülők, de ez nem a te dolgod. Ezt a lánynak kell tisztázni a szüleivel. Én 16 voltam, a pasim 29. Anyám örjöngött, apám csak annyit kért, hogy húzzunk gumit. Anyámnak is inkább az volt a baja, hogy ő maga 33 volt csak és 17 évesen szült meg Emiatt nem lett diploma, karrier stb. és a saját sikertelenségét kivetítette rám. De nekem tényleg több eszem volt, 1. perctől gyógyszert szedtem...
2023. máj. 10. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!