Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » A nő, a pasi akarata ellenére...

A nő, a pasi akarata ellenére megtartja a gyereket. A pasi megtudja szeretni így is a gyereket?

Figyelt kérdés

2023. júl. 5. 00:05
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
74%
Nem.
2023. júl. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 anonim ***** válasza:
84%

Nagynéha igen, de nem ritkán meg a nő is utálni fogja szegény picit.

U.i. Ezért mondtam mindig a fiaimnak, hogy óvszer nélkül csak azzal, akitől a besikerült gyerekedet is bármikor vállalnád.

2023. júl. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/54 anonim ***** válasza:
84%

Van rá kb 0,000001% esély. De sokkal valószínűbb, hogy nem hogy szeretni nem fogja, hanem még a létezéséről sem fog tudomást venni, max odavet az anyának havi 20ezret.

NEM lehet gyerekkel megfogni a pasit. Azok az idők, mikor elvett volna, nehogy szégyenben maradj már lassan egy évszázada elmúltak. Kikophatna már ez a baromság az emberek fejéből.

2023. júl. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem idővel csak emgszereti, mégis a gyereke.
2023. júl. 5. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 anonim ***** válasza:
66%
Volt olyan ismerősöm aki a nő egész terhessége alatt szinte utálta a gyereket, ahogy megszületett a pici és meglátta azóta pedig a tenyerén hordozza
2023. júl. 5. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/54 anonim ***** válasza:
79%
Osztom az 5-ös elképzelését. Vannak, akik megerőszakolják és/vagy meggyilkolják a gyereküket. Tényleg rohadt sokat számít, hogy "jaj, hát mégis csak a gyereke, és ezért szereti".
2023. júl. 5. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
81%
nem
2023. júl. 5. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 anonim ***** válasza:
91%
Velem pont ez történt, csak épp én vagyok a gyerek, és kb. 3 hónapig szeretett, aztán lelépett egy meddő nővel, és azóta konkrétan tudomást se vesz rólam, az ő szemében nem is létezek. Szóval nem, aki nem szeretne gyereket, az valószínűleg szeretni se fogja a besikerültet
2023. júl. 5. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/54 anonim ***** válasza:
82%
Előfordulhat, de ebben az élethelyzetben ekkora kockázatot vállalni kész őrültség.
2023. júl. 5. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
34%
Sok nő használja arra a gyereket, hogy magához láncolja a pasit, vagy azt mondják: szedik a gyógyszert, közben meg nem...
2023. júl. 5. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!