Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Baj, ha nem hívom meg meg úgy...

Baj, ha nem hívom meg meg úgy egyébként is mi a f@sz van vele?!

Figyelt kérdés

Apám nem foglalkozik velem màr egy jó ideje. Igazából ha visszagondolok a gyerekkoromra, akkor se nagyon foglalkozott. Ilyen kötelességből tett dolgok voltak, de amúgy sosem álltunk közel. Én szeretem, meg szerettem is őt, de a napokban végleg rossz lett közöttünk a viszony. Kommunikálni nem képes, hiába beszélnék vele leráz, ignorál. Ha én nem keresem, akkor soha nem beszélnénk. Nem várom el, hogy napi szinten keressük egymást vagy egymás nyakán lógjunk, de havonta egyszer felvehetné a telefont ő is. A címet tudja, korábban mondtam hogy jöhet bármikor. Ha én megyek, akkor csak tv-t néz, nem igazán lehet vele semmit kezdeni. Majdnem hogy rosszul érzem magam, ha megyek.

Legutóbb kiakadtam màr nagyon, mert úgy érzem nem szeret. Egy idegen embert megbecsül, én a gyereke vagyok engem le se sz@r.

Tanultam, de azt se tudja mit csinálok. Nem érdekli. Bezzeg a haver gyereke milyen okos, ilyen jól keres, olyan jól keres.

Közös programot nem lehet vele szervezni, mert nem akar eljönni. Azt mondta a halálos ágyán foglalkozzak vele, addig hagyjam békén.

Kérdeztem, miért van az hogy pl. az esküvőmmel kapcsolatban sem érdeklődik soha. Közölte, hogy őt nem érdekli, van elég dolga. (Nyugdíjas.) Értem hogy férfi, nem vàrom el a nőies rajongást, vagy ilyesmi egy dekoráció meg hasonlók miatt, de konkrétan nem is érdekli, hogy a lánya férjhez megy. Nem is akarom meghívni, nem tudom megbántódna-e. Lehet nem. Úgy érzem az is nyűg lenne lenni, ha felkellene öltöznie egy alkalomra meg eljönnie otthonról. Hallgathatnám max hogy miért nem inkább itt vagy ott tartottuk, neki ez messze van.

Nem tudom miért ilyen. Nem várok el semmi extrát szerintem.



2023. aug. 5. 23:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

"Azt mondta a halálos ágyán foglalkozzak vele, addig hagyjam békén."


Tartsd magad ehhez! Sőt, túl is teljesítheted, mert ott sem kell vele foglalkoznod.

Tanulj meg elengedni méltatlan embereket, mert leszívják az erődet!

2023. aug. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyszer nem akarja akkor ne foglalkozz vele.
2023. aug. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
67%

És anyád hol van ebben a sztoriban?

Mert ha meghalt, vagy lelépett és apád nevelt fel, akkor lehet benne részed, hogy megromlott a kapcsolat.

2023. aug. 5. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Szrd le. A halálos ágyába is.
2023. aug. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, minek állsz még szóba egy ilyennel még? Az nem érv, hogy azért, mert az apád. Még, jó, hogy ne hívd meg az esküvődre, és ha haldoklik is, max akkor menj, ha nagyon el akarod küldeni a vérbe.
2023. aug. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 LuckyLevi ***** válasza:
42%
Lehet, hogy nem az apád?
2023. aug. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

"Azt mondta a halálos ágyán foglalkozzak vele, addig hagyjam békén."


Miért nem fogadsz szót?

2023. aug. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
Talán az ő apja - a nagyapád - ugyanígy állt őhozzá, és ezért egyszerűen nincs viselkedési mintázat a tarsolyában arra vonatkozóan, hogy mit is kezdjen a felnőttkorú gyerekével. Ez őt magát is zavarja, mert tudja, hogy ez nincs így jól, de nemigen van ötlete, hogy mit kéne tennie. Esetleg erőt, tehetséget sem érez magában a változtatáshoz, ezért a legegyszerűbb megoldást választja: nem akar róla tudomást venni, elzárkózik a problémától. Ami nyilván nem mentség, csak egy lehetséges magyarázat.
2023. aug. 6. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondta a halálos ágyán foglalkozzak vele, addig hagyjam békén. - el se mennék a halálos ágyához, ott indulna.


Az esküvőre nem jönne el, és még sorolhatnám. Már rég megszakítottam volna vele a kapcsolatot.

2023. aug. 6. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom, hogy ilyen apát dobott az élet.
2023. aug. 6. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!