Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Apám miért ilyen kétszínű? Va...

Apám miért ilyen kétszínű? Vagy csak simán irígy a barátom apjára?

Figyelt kérdés

Nagyon szépen megkérek mindenkit,hogy mivel civilizált emberek vagyunk, normális módon,kultúrált formában nyilvánuljon meg.


Fél éve össze jöttem egy sráccal,de a szüleimnek nem mondtam el,mert ez a fiú cigány,és tudtam apám nagyon haragudna. Apám ismeri a szüleit,előttük mindig jó pofizik, mosolyog meg előadja,hogy Ő azt vallja csak jó ember még rossz ember létezik,nincs olyan,hogy minden cigány vagy magyar egyforma lenne.Mikor haza jön meg mindennek lehordja Őket (roh@dt ci&ányok,rajkók meg patkányok) mert semmire való az összes szerinte.Szinte mindenért rájuk haragszik,amiért nincs megelégedve az életével.Igaz indokot sosem hallottam tőle.Félre ne értsetek nem élünk rosszul,de apám amint meg tudja,hogy valamit vettek,már eszi a fene,hogy miből tudták megvenni. A fiú apukája autószerelő az anyukája házi segítség nyújtásban dolgozik.Egyszerű emberek,csak ők kertes házban élnek,mi panelban kb.ennyi a különbség.

Hogy mondjam el apának,hogy szeretem ezt a fiút,viszont a barátomnak is kellemetlen ez az egész,mert szeretné ha bemutatnám,mert furcsálja,hogy titkolom Őt,pedig ő úgy tudja apa kedveli Őt és a családját.Ha megtudná,hogy apám ilyenek mond a családjáról,szerintem elhagyna

(Nagyon család centrikus)

Olyan rossz érzés,két tűz között vagyok.


Ha csak cigány ellenes gondolatokat akarsz megosztani azt ne a kérdésem alatt tedd,pláne ne elfogadhatatlan formában.



2023. aug. 21. 06:46
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
70%

#30 Nem, a gyakorikérdések azért van, hogy itt röhögjünk azokon, akik úgy tesznek, mintha nem lenne internet, google, anyuka, baráti kör vagy konkrétan bárki, ahol választ kaphatna a kérdésére, vagy láthatná, hogy pl. tanácsadó magazinban valaki hasonlóra már kapott választ. Ez a témakör konkrétan a régi Bravó rovatra emlékeztet, csak éppenséggel itt nem szakértő válaszol, de már azon is inkább röhögtünk, hogy mégis ki az, aki képes az ilyen jellegű kérdéseket beküldeni egy újság szerkesztőségébe? :D


Gyakori kérdésre régen van válasz, a honlap neve is ironikus.

Aki a háziját jön ide megoldatni, azt még megértem, Műegyetemen láttam már olyan példát, amit ha kiguglizol, első találat a feladatlap, második találat gyakorin a kérdés, hogy miaf*sz van. :D

2023. aug. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
88%
Ott is írták hogy kamu már az elején, ugyanezt válaszoltad kérdező. Add már fel, igaza van a többieknek, lebuktál. Ne húzd ezt a sztorit is egy hónapig mint az előzőt jó? Tanácsot kérni nem szégyen, de mást hülyének nézni undorító dolog.
2023. aug. 21. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
21%

Attól, hogy apa valaki, még nem lesz se jobb, se rosszabb.

Kellemetlen dolog szembesülnünk a szüleink hibájával.


Igen, sajns Édesapád irígy, és kétszinű.

Ettől még szeretheted, lehet jó apa, stb.


Én is apa vagyok, én sem vagyok tökéletes.

Senki sem az.


Nekem már nem él az apám, és anyám sem.

Örülnék, ha élnének, a hibáikkal együtt.


Bocsásd meg neki, hogy ilyen.

És nem kell erőltetni, hogy a barátoddal jóban legyen!

2023. aug. 21. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
100%
28: Van egy amelyik kihagyja mindig a szóközöket az írásjeleknél, főként a vesszőknél, nézd csak meg, amúgy már vagy egy éve visszatéreget, azóta nem vett annyi energiát amgán, hogy ezt eltüntesse, így sokkal gyorsabban ismerik fel.
2023. aug. 21. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
62%

35.

A 16 éves szűzlányos is kihagyta.

2023. aug. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 A kérdező kommentje:

Tényleg nem értem mire gondoltok,de valaki linkelhetné azt amiről beszéltek.

Mik ezek az összeesküvés elméletek? Most komolyan az a lényeg,hogy nyomozósdit játszatok,írást elemeztek? A legtöbb ami átment az annyi,hogy vannak helyesírási hibák,ezért már egyből elképzelhetetlen,hogy valós dologról beszélek?

És ha nem teszek szóközt a vessző után,nem lehet értelmezni a mondatot vagy mi vele a gond? Komolyan nem látom vele a problémát,telefonról és laptopról is ugyan így írok. Sosem zavart senkit sem.

De ha így megnyugszik a lelketek,legyen igazatok.Gondolom,most úgy érzitek szebbé tettétek a világot.


Mindenki másnak aki normális módon tudott meg nyílvánulni mégegyszer köszönöm!

2023. aug. 21. 13:59
 37/39 anonim ***** válasza:
62%
#36 Nem az a kérdés, hogy értelmezhető-e a mondat, hanem az, hogy aki ennyi igényességet nem tesz bele a gondolatai közlésébe, annak tényleg érdekeljenek engem a gondolatai?
2023. aug. 21. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
26%

Az a baj a legtobb cigannyal, es nem is mondhatom ki hogy cigany, mert feher vagyok. Ha a cigany mondja ki akkor nincs semmi baj.


Tehat a rasszizmus mar itt kezdodik a ciganyok oldalarol. Tortenelemben is roma = cigany, csak a hetkoznapi szavakban inkabb a ciganyt hasznaljuk. Ugyanazt jelentne ha romanak hivnank.


A gond az a ciganyokkal, hogy ott van elottuk rengeteg lehetoseg es mar mennyi ido eltelt, es nem akarnak integralodni 99%-uk a magyar tarsadalomba, kulturaba. Lopni akarnak, csalni, betorni, zuzni, csapatostul oreg embereket letamadni es penzuket ellopni, drogozni, tanarokat fenyegetni.


Ne haragudj kerdezdo de ugy 80%-ban ha nem 90%-ban elfogadhato az apud elfogultsaga, mert tenyleg ez a helyzet. Vannak rendes ciganyok, talalkoztam mar olyannal, 40 evem alatt 1-gyel, az is szakmunkasig jutott.


Lenyeg, hogy a ciganyoknak ugyanazok a materialis/immaterialis lehetosegeik megvannak, mint a fehereknek, de ok MAGUKTOL, onkenyesen ugy dontenek, hogy inkabb rosszat kovetnek el amit felsoroltam. Ez a baj a magyar ciganyokkal. Nem akarnak egyszeruen integralodni hiaba ott van a lehetoseg a szemuk es orruk elott, ok eltoljak.


Nem vagyok cigany ellenes, de tenyleg elitelendo az az EMBER nem etnikum, aki igy eli az eletet. Marpedig a ciganyok etnikumanak emberi szamanak kb 90% - 99%-a nem akar tanulni, nem akar fejlodni, es garazdalkodni, szemetkedni akar direkt es kihasznalni egy orszag rendszert ami nem nekik lett kitalalva.


Kerdezo. Egy orszagban ahol egy etnikum embereinek ekkora hanyada ilyen, szerinted milyen velemenye legyen egy atlag embernek ezekrol az emberekrol? Ahhoz eszmeletlen nyitott elmejunek kell lenned, hogy ne iteld el oket olyannak amilyen az a hanyad, pl egy veletlen szerelem ami valoszinuleg nem fog beteljesulni vagy elmulik par honap alatt mert egy cigany csalad teljesen mas mint egy feher csalad. Lehet a cigany szerelmed anyja ugyanolyan velemenyen van a feher emberekrol mint a te apadnak a cigany emberekrol.


Ez a baj a ciganyokkal, bocs hogy kitertem de a te erdekedben irtam le a dolgokat hogy egy picit felnyissam a szemed mert ha jol veszem le nem vagy tul idos.

2023. aug. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Darius- ***** válasza:
82%
Te feltettél egy kérdést. Az utolsó mondat a kifejtésben így nem releváns, mert arra ösztönzöd a válaszolókat, hogy csak a saját opciód mellett írjanak. Aki apáddal ért egyet, az akkor ne is írjon ? Hiába jössz azzal, hogy rasszisták a magyarok többsége. Van aki az. A magyarok nagy része nem azért utálja romákat, mert más nép tagjai. Leharapom a fejem is, ha ez nem így van. Én a romák többségét nem kedvelem, de nem azért, mert más nép tagjai. Ha találkoznék egy négerrel, albánnal például semmi problémám nem lenne velük, sőt még közelednék is, hogy megismerjem szokásaikat. Apád félt téged. Ő tudja, hogy a börtönökben a lakosság úgymond szinte mind cigány. Szervezetten bűnöznek. Ez a család nem olyan, rendben. De lehet kapcsolatuk más romákkal, amiből majd bajod lehet, ennek utána kell járni. Ha nem így van, maradj vele. Már ha hiteles a kérdésed, mert itt megkérdőjelezik többen.
2023. aug. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!