Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Milyen a kapcsolata a gyerekév...

Milyen a kapcsolata a gyerekével annak a szülőnek, akinek nincs érettségije?

Figyelt kérdés

A szülő nem szégyelli és a gyerek az anyját/apját, amiért nincs érettségije?

Én szégyellem, hogy elcsesztem azokat az éveket, nem hiszem, hogy így utólag képes lennék rá, hogy leérettségizzek és félek, hogy ha lesz gyermekem, ő is szégyellni fogja és rossz szemmel nézi majd, hogy az anyja egy buta senki.)

Ha van egyáltalán olyan rajtam kívül, akinek nincs érettségije, de szülő, leírná, hogy milyen gondot okozott ez kettejük között?

Előre is köszönöm szépen.


2023. nov. 7. 19:47
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
75%
#9: ok, szóval csak trollkodsz.
2023. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
93%
Nekem sincs érettségim. Van egy cukrász szakmunkásom,és teljes életet tudok élni így is. Van párom,aki szeret,gyerekeim,akik sosem szégyeltek,és egy macskám. A családalapításhoz,házvásárláshoz,boldog családi élethez sehol nem kérték tőlem az érettségit.
2023. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

#11 Dehogy trollkodok, csak őszintén leírtam, amit érzek és gondolok.

Köszönöm a válaszokat.

2023. nov. 7. 21:10
 14/28 anonim ***** válasza:
91%

Attól mèg lehet férjed,gyereked mert nincs èrettsègid.

Egyébként ha zavar csináld meg estin,hidd el nem olyan ördöngösség az csak hosszú.

Nőverem 16 évesen kibukott a szakmunkásbol.2 gyerek mellett csinált esti gimit utána meg a harmadik is megvolt amikor szakmát is tanult

2023. nov. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
92%

Simán leteszed estin.

Mivel munkához kell, és mindenki felnőtt ott, nem úgy kell elképzelni, mint a gimis iskolapadban.

2023. nov. 7. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 hu jeno válasza:
80%
van par diplomam, de nem vagyok tole kulonb ember. de eppen azert, mert van egy par diplomam, talalkoztam olyan diplomasokkal is, akikkel a falba lehetett volna verni a hilti szeget, akkora bunkok. az emberseget, es az intelligenciat nem a diploma "hozza magaval". akiben nincs, a nem fogja a diplomaval azt is kezbe kapni.
2023. nov. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
91%
Nézd, anno en szakmunkaskent végeztem és utána mentem esti iskolába érettségizni. A többség az én korosztalyom volt, de volt egy akkor ötvenes pasi. O volt az osztály "sztárja", mindenki csodálta, micsoda akaraterő és elhatározás all mögötte, hogy ennyi idősen, akkor már család es ugye munka mellett is neki kezdett
2023. nov. 8. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
89%
nekem sincs,de van 3 gyerekem van egy diplomas fėrjem aki igy is szeret immår több mint 20 ėve van munkåm ja ės felnött fiaim is igy szeretnek ahogy vagyok lånyom is .
2023. nov. 8. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
74%

Egyébként ismerek olyat is a környezetembe aki vette a közgàz diplomàjàt és èvtizedekig vezető pozícióba volt vele.

Jól feltalàlta magât vele.

Van olyan aki az èrettsègit vette ,van olyan aki a nyelvvizsgàt.

Hidd el ők ezen nem aggonizàltak annyit ezen a tèmân mint te.

Irány az első ilyen suli , iratkozz be és kész és megcsinâlod.

Nem szorul szóra kell tanulnod és a matekból is kiboxolsz egy kettest.

Ha ide is feltudtàl regisztrálni annyira hülye nem lehetsz szerintem 😄

2023. nov. 8. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
89%
Apám autószerelő anyám meg gimnáziumi tanár. 25 éve boldog házasságban élnek, 3 gyerekük van. Mindannyiunknak nagyon jó a kapcsolatunk apánkkal. Én éppen egy éve lettem önálló a diploma után. Szeretem és tisztelem apámat mert szerintem nagyon intelligens és olvasott ember.
2023. nov. 8. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!