Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egy apa ,ha választania...

Egy apa ,ha választania kell,a nem kívánt gyereke ,akit már megszeretett mivel rá lett erőltetve vagy az élete szerelme között, kit választ?

Figyelt kérdés

dec. 19. 22:42
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
69%
Egyértelműen az élete szerelme.
dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
66%
A gyerekét választaná szerintem.
dec. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim ***** válasza:
88%
élete szerelmét.A gyerekét még akkor otthagyják sokan, ha nem tűnik fel a színen élete szerelme.csak épp teher számára a gyerek.
dec. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
80%
Te a gyerek vagy, vagy a szerelme?
dec. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
54%
Gyerek
dec. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
89%

Pasija válogatja.

Van ismerősi körben olyan pasi, akit átvágott az aranyásó csaja a tablettával, viszont a pasi imádja a "becsúszott" fiát, a csajjal viszont már nincsenek együtt, új csaja is van (aki szerintem egyből repülne, ha válaszút elé állítaná).

De az "élete szerelme" furcsa kifejezés ebben a sztoriban. A kérdésben szereplő férfi annyira béna, hogy összehozott egy nem kívánt gyereket valakinek, akit nem is szeretett, majd ezt a szegény gyereket rá is kényszerítettek? Vagy mikor becsúszott a gyerek, az anyuka is pont élete szerelme volt, csak gyereket nem tervezett még? Mert akkor élete új szerelme sem lesz tartós...

dec. 20. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
85%

Életem szerelmét a gyerekemmel együtt.

Össze lehet egyeztetni.

A gyerek nem jelentkezett, hogy hívjatok életre.

Meglett, megszületett, abban tevékenyen részt vettem.

A vérem, az enyém. Szeretem és kötelességeim vannak.

dec. 20. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy kapcsolat nem működik ki kell lépni belőle. Gyerek miatt sem szabad maradni. De a gyerekkel ugyan úgy kell foglalkozni válás /szakítás esetén.
dec. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
77%
Egy férfi - már ha valóban férfi - nem nevezi élete szerelmének azt a nőt, aki válaszút elé állítja ebben a kérdésben, mert úgy kipenderítené az életéből, hogy a lába sem érné a földet. Az ilyen "nő" jellemtelen, önző, mit lehet az ilyenen szeretni?
dec. 20. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
87%
Nos, normális nő -pontosabban normális ember- soha nem kenyszeritene senkit ilyen választásra
dec. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!