Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » 20 múltam és a szüleim nem...

20 múltam és a szüleim nem engedik, hogy barátom legyen, kicsinálnának?

Figyelt kérdés
Ehhez hozzásegìt, hogy a drága ismerősök azt is lejelentik neki, ha bemegyek a gyógyszertárba, vagy kimegyek pisilni. Nem, nem kamu.
dec. 21. 16:33
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
95%
Mi van? Ezt nem értem.
dec. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim válasza:
96%
Próbálj meg kiállni magadért. 20 évesen ideje lenne elkezdeni...
dec. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
82%
Őszintén, téged nem azzal csinálnak ki, hogy nem lehet barátod. Tudom, hogy magányos vagy, de ilyen életúttal ne az legyen az első, hogy barátod legyen, hanem hogy gyógyulj meg.
dec. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 anonim ***** válasza:
13%
Ha ők tartanak el, akkor elvárhatják. Ha önellátó vagy, vagy fizeted mindenféle számlából a rád eső részt, akkor viszont nem szólhatnak bele.
dec. 21. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/50 anonim ***** válasza:
24%
Kamu!!!
dec. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
28%
De miért mész pisilni?
dec. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
96%
Legjobb lenne ha koleszba mennél, akkor ott nem lennének leskelődők. Feltéve, hogy egyetemista vagy. Vagy ha nem, akkor albérlet.
dec. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 anonim ***** válasza:
83%
#4 Vicces, a szülőnek semmi, de semmi köze gyereke magánéletéhez, ha épp nem egy autót tervez vásárolni minimum. Ez így van fordítva is, és nem függ össze azzal, hogy nála lakik-e az adott ilető, vagy sem. Kettő vagy három különálló emberről beszélünk, önálló élettel, önálló gondolatokkal. Ahhoz, hogy a szülő megszabja a gyerekének, hogy hová mehet mit csináljon, mikor, és pláne, hogy lehet-e szerelme, ahhoz minimum középsúlyos értelmi fogyatékosnak kell lennie, vagy pedig így hagynia magát, mint a kérdezőnek.
dec. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/50 anonim ***** válasza:
98%
ez kb. bántalmazás, valszeg nem ezzel kezdődött, el kéne költöznöd onnan.
dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
7%

8.


Na, azért érdekelne, hogy szülőként mennyire értékelnéd, ha a gyereked beállítana a párjával, aki mondjuk putrisoros roma, 30 évvel idősebb, mint a gyerek vagy ilyesmi.

dec. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!