Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szerintetek millyen szülő az,...

Szerintetek millyen szülő az, aki egyik gyerekének mindent megvesz, a másikon meg még az alap dolgokat is megspórolta?

Figyelt kérdés

Alap dolog iskola alatt: ne lyukas ruhák, betét, fehérnemű, sampon, sok esetben ennivaló


A másik meg: autó, csak márkás ruhák, még zokniból se vesz fel mást, autógumik, milliós tételek, szerencsejáték, cigi, pia, mások autójában kár


Nálunk tényleg így van.


jan. 3. 21:01
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
Mit kamuzol még össze?
jan. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Mit kamuznék? Nem, ez nem kamu és mindketten iskolába járunk még. Mi hihetetlen, hogy ő a kedvence? Felrak 150ezret Tippmixre anyám pénzéből, semmi gond. Elmész fogorvoshoz kicsinál...
jan. 3. 21:10
 3/18 anonim ***** válasza:
85%
Gondolom te a szegény csóri vagy
jan. 3. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
84%
Jó szülő.
jan. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy rokon, aki férjhez ment, de azt eltitkolta, hogy már terhes. EZ a gyerek egészen felnőtt koráig szenvedte a megkülönböztetést, míg két évvel később született öccse lett a putyuli-mutyuli, szőke kisfiú. Elkényeztették. AZ idősebb vállalkozó lett, megy az üzlet, van felesége és kér gyereke. A fiatalabb pedig drogos, iszákos, semmit nem dolgozó alak. De pénze az van, hiszen jól fizet a... DE sok millió értékű autója, nagyon szép nője van, luxus lakóparkban dekkol.
jan. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az tesóm pont iszik, cigizik, piál,.nagyon durván szerencsejátékozik. De hát ha autót széttöri, lesz másik. Simán utal neki. Nekem meg anno nem is olyan régen, 10 betéz mért nem elég 2 hónapra, tudod milyen drága volt? Többet nem is vetettem vele. El is titkolta mindig és hazudtak, mennyit költött rá. Arra is kialtanította túrkáljon a cuccaimban.
jan. 3. 21:38
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy kettőtök közül a becsúszott gyerek, jól sejtem? Üdv a klubban
jan. 3. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, én. Ráadásul lány, ő fiú.
jan. 3. 22:00
 9/18 anonim ***** válasza:
Sok más is iylen.
jan. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én amint tehetném elköltöznék és megszakítanám velük a kapcsolatot. Undorítóak az ilyen "szülők" akik értékben különbséget tesznek a gyerekeik között.
jan. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!