Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Másképp néznétek a lányotokra...

Másképp néznétek a lányotokra ha megtudnátok hogy az egyetem alatt orgiákon vett részt?

Figyelt kérdés
jan. 5. 21:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
25%

Ó, a sok szentéletű megjött lepontozni.

Hát én nem néznék rá máshogy. Egyet még röhögnék is, hogy hát az én lányom, valóban. Aztán elkönyvelném, hogy ha van ideális időszak orgiázni, akkor ez lehet az, és foglalkoznék tovább a saját dolgommal.

jan. 5. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
28%
Csalódnék hogy egy ürítőedényt sikerült nevelni.
jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
51%
Meglepődnék, de elfogadnám. Az, hogy orgián vett részt, lehet simán egy szexuális vágy is. Így 40 felé nekem is vannak meredek vágyaim, amiket fiatalon elképzelni sem tudtam volna, jó nevelést kaptam, tipikus jó kislány voltam mindig. A szexuális preferenciák, igények változhatnak az évek során, inkább arra kérném, hogyha már többesre vágyik, nagyon diszkréten csinálja, ez tényleg nem tartozik a nyilvánosságra.
jan. 6. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
#8 Érdekes csajnak tűnik a húgod. :D
jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
47%
14 Egy ragadozó sajnos sosem érdekes. Legalábbi számomra, mert mennél több derül ki annál gyomorforgatóbb. A gyomrom meg elég érzékeny főleg az elmult években vált azzá.
jan. 8. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
#15 Pedig szívesen megismerném... :D
jan. 9. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!