Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit tehetnék ha anyu apa háta...

Mit tehetnék ha anyu apa háta mögött mással kavar?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Pár héttel ezelőtt véletlen megtudtam, hogy anyukám összemelegedett egy kollégájával apukám háta mögött. Eddig úgy voltam vele, hogy nem az én dolgom, hiszen a gyerekek kirepültek már és amúgysem az én életem/dolgom. Tegnap viszont apukám kérdezősködni kezdett, nem-e tudom mi van anyuval mert nagyon furán viselkedik. Nyilván a szokásos telefondugdosás megy, nem figyel rá, a családra sem. 35 éve házasok szóval szerintem valahol érthető lehet a dolog. Apukám igazán jó ember. Egész életében azért dolgozik hogy mindent megadhasson a családunknak. Állítása szerint ha mi nem lennénk akkor semmi értelme nem lenne az egésznek… Nem szeretnék neki rosszat! Nagyon bánt amit anyukám csinál, bár nem tudom hol tart a dolog… Szerintetek mit tehetnék? Anyu teljesen magába zárkózik. Senkivel nem oszt meg semmit (régen sem tette). Tapasztalatokra lennék kíváncsi… Történt már veletek hasonló? Szerintetek mit tehetnék?



#megcsalás #Apja lánya kapcsolat #Anyja lanya kapcsolat #Szetesikacsalad
jan. 12. 18:42
A kérdező szavazást indított:
Próbáljak meg beszélni anyuval (nem fog semmit elmondani)
Mondjam el apunak minden információmat a dologról
Ne avatkozzak bele, nem az én dolgom
45 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
78%
Mondj el apádnak mindent.
jan. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
87%

"35 éve házasok szóval szerintem valahol érthető lehet a dolog."

?? Hogy lenne már érthető az, hogy anyád mással kavar apád háta mögött, és mintha mi sem történne hazamegy és csinálja a megszokott dolgait..


Ha ilyen helyzetben lennék, 100%, hogy elmondanám faternak (fordított helyzetben is), mert mint Te is írod: Apukád jó ember, és emiatt nem ezt érdemelné.

jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
82%

Hát ez elég gerinctelen dolog anyukádtól, ha igaz. Meg lehet annyival tisztelni a párunkat, pláne ennyi év után, hogy elválunk tőle ha már másra vágyunk. Apukádat sajnálom, remélem majd sikerül feldolgoznia és továbblépnie.

Szerintem próbálj anyuddal beszélni. Ha az nem jön össze, akkor add át amit tudsz apukádnak. Ne védd be anyádat apád kárára, hiszen utóbbi a helyzetben az áldozat.

jan. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
79%

Hú, hát nem irigyellek ezért az őrlődésért. Mert persze, legkönnyebb rávágni, hogy nem a te dolgod, de ezzel magadra veszel egy olyan terhet, a lelkiismeretedre, hogy falazol anyudnak, holott apukádat is tiszteled.


Talán még az jó lehet, ha anyudnak szólsz, hogy tudsz a dologról, de nem wamzoltál eddig és szeretnéd, ha felhagyna ezzel. Ez se biztos, hogy jó, de így megúszhatod az "ördög cinkosa" és a "szarkavaró" státuszt is.

jan. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
22%
És ha elválnak, mi lesz?
jan. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
93%
Én ha teljesen biztos lennék a történtekben, először anyukámmal próbálnék beszélni. Megemlíteném, hogy tudok a dologról és hogy honnan, és hogy már apunak is feltűnt a fura viselkedése, legyen korrekt és mondja el. Ha hatástalan lenne, akkor igenis elmondanék apukámnak mindent.
jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
26%
Faternak rendelj egy luxusprostit, azután beszéljék meg anyuval a dolgot.
jan. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
31%
Mond meg anyádnak hog, egy büdös k_urva
jan. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim válasza:
34%
Szia, szerintem a legjobb ötlet lenne elmondani az apukádnak, és ő átbeszéli ezt az egészet vele, viszont valami bizonyítékod lenne ha esetleg hazudna, vagy valami?
jan. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
28%

"Ha ilyen helyzetben lennék, 100%, hogy elmondanám faternak (fordított helyzetben is), mert mint Te is írod: Apukád jó ember, és emiatt nem ezt érdemelné"


Nem biztos, hogy apuka szeretné ezt tudni, lehet, hogy szívesebben élne tovább tudatlanságban, minthogy az egész életét felborítsa 55+ évesen, váljon, stb.

jan. 12. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!