Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit csináljak? Elegem van...

Mit csináljak? Elegem van mindenből es meneküljek. Segítség?!

Figyelt kérdés
25 évesen nincs munka helyem,anyámék tartanak el tisztára szégyen tudom,de már elegem van az egészből. Nekem egy szavam sincs ,mindent meg kell csináljak,ha hangot adok a nem tetszesemnek akkor le vagyok baszva. Menekulnek minél messzebb. Jó döntés hogy fussak el és máshol kezdjek életet a nulláról. Segítség.
jan. 18. 07:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Miért nincs munkád ? Mielőbb menj dolgozni és költözz.
jan. 18. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Jó ötlet..
jan. 18. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
Azért nem olyan nehéz munkát találni
jan. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
81%

Most is a nullán vagy, mondjuk el késve sa vegy. Itt az alkalom hogy szépen átbongészed az álláshirdetéseket, es felhivsz kezdésnek pár céget, esetleg csinálsz egy eletrajzot el elkuldozgeted.

Kezdésnek pont jo. AMugy meg nem vagy elkesve sehonnan. Csak ne dobd a rinyát, hanem akarj is munkát találni, ne magad várd h megtalál.

jan. 18. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Jelenleg max a hajléktalan szállóra menekülhetnél.

Először találj munkát. A legutolsó kukás vagy utcaseprő meló is jobb, mint a semmi. Lehet a családod is jófejebb lesz veled, ha látják, csinálsz valamit, nem csak eltartatod magad. Utána kezdj el félrerakni, hogy külön költözhess.

jan. 18. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Gondolkozz reálisan.

Nincs munkád még jó hogy elvárják, hogy tegyél azért valamit otthon.

Próbálkozz, keress munkát legyél önálló és nem lesz ki beleszóljon az életedbe.

jan. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
93%
Én a te helyedben azonnal keresnék egy munkát, tennék félre pénzt egy olcsóbb albérletre, és amíg ott tervezném lakni szüleimnél, adnák a konyhára is. Így nem lenne az hogy az ők tartanak el. Ilyen egyszerű
jan. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%
Én erősen gondolkozok azon,hogy elmegyek hajóra dolgozni. Gyere velem!
jan. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
91%
Egy dolgot ajanlok az iromanyod alapjan, minden joindulattal: onfejlesztes. Soha nem keso, foleg nem 25 evesen, de ossze kell szedned magad, es nem penzugyileg elsosorban.
jan. 18. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én is elvárom a felnőtt gyerekemtől, ha otthon van és épp nem dolgozik, mert munkahely váltásban van, akkor igenis csinálja meg a háztartást, míg mi melózunk. Ez alap, elég szomorú, hogy mondani kell.


Amúgy meg keresel munkát, majd nézel albérletet és költözöl.

jan. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!