Ilyenkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Mostanában sajnos eléggé sokat veszekszünk a szüleimmel. (Hogyann fogok megélni a nagyvilágban, mit fogok kezdeni az életemmel, hova tovább stb) Neki is van egy véleménye és nekem is. Nem értünk eggyet. Próbálok kevesebbet beszélni vele, mert ennek ellenére, hogy mostanában sokat veszekszünk, szeretjük egymást és nem akarom, hogy ez másképp legyen.


Viszont a mai nap történt az, hogy amikor az ágyamon voltam reggel és a szüleim és a testvérem azt hitték, hogy alszom elkezdtek rólam beszélni és elhangzott egy olyan mondat, hogy " Azért ne felejtsük el, hogy honnan jöttünk, és ők attól félnek, hogy én bizony el fogom felejteni, hogy honnan jövök"

Ez eléggé fájt és mikor elmondtam a szüleimnek, hogy hallottam amit mondtak elkezdik mondani, hogy azért mondták ezt, mert én még nem tudok semmit a nagybetűs életről, állandóan csak fontoskodok stb.


Most nem nagyon tudom, hogy hogyan viszonyuljak most hozzájuk.



jan. 21. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
52%
Nem, nem szeretitek egymást. Nem fogod érteni, miért írom, amíg él vagy ködösítve. Kezded kapizsgálni, hogy valami nem jó. Jól érzed. Nem vagy támogatva. Menj, amint megteheted, a saját fejed után.
jan. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Figyelj! Ez a téma mostanában jött csak elő, eddig nem igazán vezsekedtünk. Nem tudom, hogy nálad a veszekedtés mit takar, de nálunk csak szócsatát és nem tetlegességet. Én tudom, hogy szeretnek, viszont tanácsot kérhetek, hogy hogyan oldjuk meg a feszültséget. Elvileg ez az oldal ezért van.
jan. 21. 14:13
 3/5 anonim ***** válasza:
74%
Ok.
jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Éld az életed alakítsd ahogy jónak érzed
jan. 22. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Tizenpár éves vagy, kamasz, ugye?. Tényleg semmit nem tudsz az életről, anyukádék meg féltenek, hogyan fogsz majd boldogulni. Ugyanis a szülők szeretik gyerekeiket és a legjobbat akarják nekik. Most éppen a mindentjobbantudsz korszakban élsz, emiatt vannak nézeteltérések.
jan. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!