Gond lehet talán ?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van egy gyermekem, sajnos nem voltam benne biztos hogy ki az apukája ezért csináltattam apasági tesztet!

De ahogy egyre csak nő a pici iszonyúan hasonlít arra akinél negatív lett a teszt! Esetleg valami karmikus hasonlóság lehet ez? A tesztek nem bíróság által el rendelt tesztek voltak.


jan. 22. 09:06
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, tesztelni kell azt is aki valószínűleg az apja, ha azzal megvan az egyezés akkor máris biztos lehetsz hogy a másik nem, bár ha dns teszt volt az azért elég megbízható.
jan. 22. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Volt teszt tőle is, ezért nem értem ezt az egészet.
jan. 22. 09:11
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Gyanítom, hogy te azt szeretted volna, ha az az apa. De a másik lett. Ezért most őt látod bele, mert ez a vágyad.
jan. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

A mintavétel a pasitól okés volt?

Úgy értem, hogy biztos az ő mintája?

jan. 22. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

3# Nem.



4# Az egyik mintát laborba vették le a másikat én magam itthon! Szóval igen.

jan. 22. 10:06
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Olyan nincs, hogy "karmikus hasonlóság", olyan meg simán előfordul, hogy 2 random ember hasonlít egymásra, pedig semmi közük egymáshoz. Erre van egy saját példám, egy ameikai videóban (amit véletlen találtunk a neten) felbukkan egy férfi, aki meglepően hasonlít a férjemre 😃. Nyilván ha kielemezgetem látni a különbségeket is, nem olyanok mint két tojás, de ha egymás mellé tennéd őket azt hinnéd, hogy testvérek. Az testalkatuk, az arcuk, a hajuk, szemük stb nagyon hasonlít 🤷🏼‍♀️.
jan. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
24%

5.

Nem kekeckedésből, de biztos, hogy a laborba a potenciális apajelölt pasi ment?

jan. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

Hasonlít egymásra a két férfi?

Úgy értem hasonló típusok? Mert akkor lehet, hogy tényleg látod a hasonlóságot. A vonások genetika, nem tud karmikusan alakulni.

De jó lenne,mert akkor sok Palvin B képet nézek este, hátha reggelre olyan testem lesz 😃

jan. 22. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Különböznek, mint arc mint testalkat minden! De megnéztem mind kettő gyerekkori képét is. És azokon is nagyon arra hasonlít aki nem az apukája!

Mások szerint ez azért lehet mert lelkileg a férfi a magáénak akarta, de nem az övé, és így kialakult a hasonlóság!

jan. 22. 13:16
 10/20 anonim ***** válasza:
89%
Ne hallgass másokra, félrebeszélnek. Fogadd el, hogy azé akié.
jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!