Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » El tudok koltozni 16 evesen?

El tudok koltozni 16 evesen?

Figyelt kérdés
sziasztok, 16 eves fiu vagyok es a csaladi viszonyom annyira rossz lett hogy elkell/el akarok koltozni. olvastam hogy a gyamugy engedelye kellene de viszont mi nem szeretnenk bonyolitani ezt. el tudok koltozni ugy hogy nem szolunk a gyamugynek? illetve masik kerdesem hogy diakmunkahoz (meki) kell e lakcim kartya?
febr. 11. 12:50
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

#20 azt hogy nem szep hazba laknak egyaltalan nem arra ertettem hogy nekem ez nem felel meg. a szuleit nagyon szeretem baszott aranyosak meg a lanyt is. valaki kerdezte a lakcim kartyas dolgot. azert kerdeztem mert a baratnom 300kmre lakik es ha kerik diakmunkahoz a lakcimkartya akkor valoszinuleg nem vennenek fel ugy hogy a bejelentett lakcimem 300kmre van a munkahelytol, ezert kerdeztem.

( azt hiszem a #6 kezdett ugatni, kepzeld el kis fogyatekos baratom nem mindenki psg ogli csaladba not fel hogy milliardosok meg hogy mindenki imadja a masikat:) nalunk pl a nevelo anyum szet baszta az eletem mivel mindenre ugy ker meg mint egy rossz korcs kutyat SZO szerint+ melle fenyeget es meg is ver idonket indok nelkul. multkor pl majdnem betort a fejem mert neki eppen rossz kedve volt (: )

febr. 12. 19:30
 22/25 anonim ***** válasza:
Ez csak hiszti...minden mondatodból levenni.
febr. 12. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Engem gyíkká változtatott,de már elmúlt.
febr. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

#21:nem fogják nézni jelentkezéskor a lakcímkártyád. Egyébként ha befogadnak, semmiből nem áll újat csináltatni.


A stílusoddal viszont már lehet gond bármelyik munkahelyen.

febr. 12. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egy szerelmes 16éves fiúka aki költözne 300km-re lévő csajához.Persze hogy most a szülők démonok.De hogy itt benyeli mindenki ezt a hisztit..Múltkor majdnem betört a feje baszki...majdnem..
febr. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!