Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Eddig eszembe sem jutott, most valamiért beugrott egy dolog, ami tökre feldihit, pedig 1000 éve volt és érdekel a véleményetek.

Nagyszüleim neveltek fel, anyu kb 2 hetente látogatott az új párjával. Nagyon ragaszkodtam hozzá, mindig borzasztóan vártam, hogy jöjjön.

Vasárnaponként jöttek egy kis családi ebéddel egybekötve voltak nálunk ők ketten illetve a nagynenem.

6 személyes asztalnál ültünk, papa, mama az asztalonfonel, anyu és a pasi egymás mellett, szemben a nagynenem.

Én nem a nagynenem mellett ültem ahol volt hely, hanem anyu mellett az asztal sarkában osszekuporodva.

Visszagondolva nem lehetett volna annyi a pasiban, hogy arra a 2 órára amíg ott ülünk, odaenged anyu mellé rendesen? Vagy velem van a baj?



febr. 16. 13:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Anyudban nem volt annyi, hogy maga mellé ültessen.
febr. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Van bármi értelme ezen kattogni? Nyilván örök tüske benned, hogy a saját anyád nem vállalt fel, ezért szégyellje magát. Gondolom az új pasi miatt nem lehettél anyáddal, számára csak egy kolonc voltál. De neked ez ne legyen indok a saját sikertelenségedre vagy nehézségeidre.
febr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Tényleg bocs, de anyádnál ott volt az asztalnál a helyed, ahol az életben. Nem a pasi a hibás.
febr. 16. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonymousreview60 ***** válasza:
87%

Nem a pasi a hibás (még akkor is, ha ő volt az, aki kérte, hogy ne legyél anyádnál), hanem anyád.

"De neked ez ne legyen indok a saját sikertelenségedre vagy nehézségeidre." De, ez indok és ok, csak nem szabad ennyiben hagynod kérdező, hanem ezt le és fel kell dolgozni, hogy minél előbb, minél kevésbé akadályozzon.

febr. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem veled van a baj. Jól jegyezd meg, hogy ez nem a te hibád.
febr. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%
Abszolút anyád hibája, szívtelen volt veled, és elhanyagolt téged. Persze hogy lelki sebeket ejtett rajtad ezzel. Ha most felmerült bennedm az mutatja, hogy nem dolgoztad még fel. Itt az ideje.
febr. 16. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
11%
Anyukádnak is van egy bal meg egy jobb oldala, az egyiken oké, hogy ott volt a pasi, de a másikra te miért nem ültél le az önkéntesen választott nyomorgásod helyett? Még ha az az asztalfő is, az is kényelmesebb és nincs messze. Ha meg a nagyszüleid nem engedték, akkor ők is csak ugyanannyira “hibásak”, mint a pasi és messze nem annyira, mint anyád.
febr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az ülésrend csak a hab a tortán, ha lepasszolt a nagyszüleidhez a kanja kedvéért. Kár is lett volna kéthetente eljátszani az odaadó anyát, ha egyszer fontosabb volt neki a pasi, mint a saját gyereke.
febr. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
A gyerekek általában nem a saját szüleiket hibáztatják hanem azt akit a szülő választott helyettük. De igazából ez a szülő hibája 100%-ban.
febr. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
6%
Micsoda gondok ezek
febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!