Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miért nem tudják elfogadni a...

Miért nem tudják elfogadni a szüleim a személyiségemet?

Figyelt kérdés
22 éves nő vagyok, nagyon makacs vagyok, és elég sok dolgot elterveztem, amire ők azt mondták, hogy nem fog sikerülni, meg álomvilágban élek, de szépen lassan haladok a céljaim felé. Meg nem csak az, állandóan okoskodni akarnak nekem, pedig én olyan vagyok, ha én egyszer azt mondom valamire, hogy piros, akkor tőlem mondhatja azt 1000 ember, hogy az zöld, de nekem az akkor is piros. És pont ez a probléma, hogy sok dolgommal nem értenek egyet, bár tény és való, hogy vannak céljaim, műtéteket akarok, nem akarok párkapcsolatot stb. Csak nem értem, hogy ez nekik miért probléma, mikor engem úgy se lehet se meggyőzni, meg se lebeszélni semmiről. Mert ha kitalálok valamit, ahhoz betegesen ragaszkodom, és pont ezért érem el, mindig amit akarok.

márc. 22. 23:39
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
95%
Akkor maradj magadnak es ugyanigy card le a velemenyuket, ahogy masoke sem erdekel, ha te eldontottel valamit. Hol itt a problema?
márc. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
100%

"És pont ez a probléma, hogy sok dolgommal nem értenek egyet,"


Senkitől nem várhatod el, hogy egyetérsen veled.

Milyen műtétek? Beteg vagy? Vagy átmosta az agyadat a média?

márc. 23. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 A kérdező kommentje:
#2 esztétikai műtétek, de nem azért mert átmosta az agyamat a média.
márc. 23. 02:41
 4/39 anonim ***** válasza:
88%
22 évesen azt csinálsz magaddal, amit akarsz, de ha ilyen önélzetes kis latol vagy, akkol hajlá! Nem fognak kímélni a gladiátolok! Nevezhetjük azt is esztétikai beavatkozásnak.
márc. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
85%
Kit érdekelnek a szüleid? Kakild le őket. Nekem iszonyatosan antipatikus vagy, már az első mondatod is, bár ne olvastam volna tovább, de szerencsére én is lekakillak téged. Tegyél te is így másokkal.
márc. 23. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
95%
A szép lassan haladok a céljaim felé az szokta jelenteni hogy nem vagy még sehol sem, ezt is bizonyítja a kérdés ittléte is. Annyira leszarod mindenki véleményét, hogy erről kérdést kellett kiírni. Te nem 22 éves nő vagy, hanem egy durcás hisztis ovis egy 22 éves nő testébe zárva.
márc. 23. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
#5 ha annyira "leszarsz" akkor minek fröcsögted ide nekem ezt a kommentet?🤦 Különben olyan emberek véleményére lennék kíváncsi, akik hasonló cipőben járnak mint én. Amúgy meg szeretem őket, csak sokmindent nem lehet velük megbeszélni, és nem akarok velük veszekedni, múltkor is soroltam a műtéteket, és anyám erre kiakadt. Vagy pl tavaly elkövettem egy elég komoly hibát gondatlanságból, amit sikeresen megúsztam(ez nem érintette őket, meg különben is külföldön történt), elmeséltem nekik, és elkezdtek kioktatni, tudom hogy hibás voltam, de nem akartam magam idegesíteni, de felidegesítettek szóval elég zavaró, hogy nem lehet velük semmit megbeszélni.
márc. 23. 04:15
 8/39 anonim ***** válasza:
94%
"Amúgy meg szeretem őket, csak sokmindent nem lehet velük megbeszélni" - ez egy teljesen normális szülő-gyerek kapcsolat. A szüleid nem a barátaid - arra ott vannak a barátaid. Gondolom te sem ismered annyira a szüleidet nem szülőként, hanem emberként, mint a barátaidat. Nem is kell.
márc. 23. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
100%

Céljaid nem esnek egybe az ő értékrendjükkel, valószínűleg azért nem fogadják el.

Egyébként a rendkívül nagy makacsság nem biztos, hogy mindig jó.

Esztétikai műtétek is sikerülhetnek olyan rosszul, hogy a következményei szenvedést okozzanak.

márc. 23. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
74%
9, és ha te mindig tojsz mások véleményére, minek vagy itt?
márc. 23. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!