Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Elvált szülők gyereke, a...

Elvált szülők gyereke, a nevelőapukátokkal milyen volt a kapcsolatotot? Hány éves korotok óta volt az életetek része?

Figyelt kérdés
ápr. 3. 21:03
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Kb 8 eves koromtol, azota kb 35 ev telt el.

Mikor kamasz es tinedzser voltam, gyuloltem, rengeteget veszekedtunk. Mara felnottem es nagyon jol kijovunk, apamkent hivatkozok ra. Tamogat mindenben, sokat segitunk egymasnak. Szeretem.

ápr. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

3 éves koromtól. Végig nyilvánvaló volt és azóta is, hogy én vagyok a kolonc, a hozott.

Amit a sajátjának megengedett, nekem sosem, nekem kss volt a nevem, ha merészeltem kiállni magamért, takarodhatok a háztól és sorolhatnám.

Sohasem segített.


Anyámat hagyjuk, ennek ő is keményen a részese, mert nem k..rta ki a pasast már rég.


35 múltam, azóta is ilyen a kapcsolat, nekem nem lehet véleményem és sorolhatnám.

ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2es, ebben anyukadnak nagyobb szerepe van sztem, h hagyta. Eleinte kisebb reszrehajlasok nalunk is voltak, de Anyam gyorsan elejet vette a dolognak, a kesobbiekben pedig ez mar sosem volt problema, nem fordult elo tobbe.
ápr. 4. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
5 éves korom óta, alapvetően jó a viszonyunk, szeretjük egymást, de igazából sosem bírtam a személyiségét. És ahogy öregszik (meg én is persze) egyre rosszabbul viselem a beszólogatásait.
ápr. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!