Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mit szólnátok ahhoz ha a 22...

Mit szólnátok ahhoz ha a 22 éves lányotok egy 45 éves férfiba szeretne bele és egyik napról a másikra hozzá is költözne?

Figyelt kérdés

ápr. 6. 14:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
86%
Lányos anya vagyok. Erre a kérdésre így nem lehet válaszolni. Teljesen a pasas "minőségétől" függ.
ápr. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
68%
Kolléganőm szülei között 25 év a korkülönbség. 22 évesen szülte az anyukája a nővérét és 25 évesen a kolléganőmet. 52 és 77 évesen köszönik, nagyon jól megvannak. Más kérdés, hogy szexualitás nagy eséllyel már nincs köztük, de van, akinek nagyon is működik egy ilyen kapcsolat, ha jól alakul.
ápr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
14%
Örülék neki! Sőt támogatnám! Végre egy tapasztalt pasival járna a lányom.
ápr. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
66%

Nem tudnék mit tenni, nem hiszek abban, hogy a nagy korkülönbségből jó fog kisulni.

23 év most még talán nem sok, de pár év múlva az lesz.

ápr. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
43%
5-ös vagyok, persze mosolyogva támogatnám, sosem szólnék bele.
ápr. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Amennyiben rendben az ürge akkor nem szólnék.
ápr. 6. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Egyáltalán nem csak korfüggő, hogy két ember jól működik együtt vagy sem.
ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Szolovjov ***** válasza:
49%
Hát ez a pasi részéről ultra gáz. Nekem lesülne a pofámról a bőr még így 38 évesen is, ha pl egy 19 éves kislánnyal járnék.
ápr. 6. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
62%
Nem örülnék.
ápr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%
Értelmes felnőttnek neveltem a gyermekeimet. El tudja dönteni, hogy mi a jó és mi a rossz neki. Az ő élete. Én nem mondok ilyen ügyekben véleményt neki, elmondom az előnyöket és a hátrányokat ha megkérdez és azt, hogy csinálja ahogy neki jó.
ápr. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!