Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Szülők mennyire tartják...

Szülők mennyire tartják szégyennek ,ha a gyerekük csak közkatona rendfokozatban katona?

Figyelt kérdés
Úgy értem nettó 270 ezer Ft ét keres egy katona csak. Hátsz brutál kevés.
ápr. 21. 18:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire. Már miért lenne szégyen? nem is értem honnan veszel ilyet..
ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
79%
Te nárcisztikus vagy kérdező?
ápr. 21. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
96%
290 felett van a legalacsonyabb nettó, csak mondom. Ha már trollkodsz, legalább ne tévedj.
ápr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Ha apuka ezredes, vagy ilyesmi, akkor nem tartom kizártnak.
ápr. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
22%
Ha lenne gyermekem, kitagadnám azért, amiért katonának ment.
ápr. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Ennyit vall be neked? Vagy 25 év feletti? Kizárt, hogy ennyit kapjon! Az én fiam is közkatona és köszöni, jól érzi magát. De ennél jóval többet keres, pedig még csak most kezdte.
ápr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
85%
Akkor én mit mondjak a 150 ezres fizetésemmel?
ápr. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
14%
#7 na és hány órában keresel 150 ezret? Csak mert a nettó minimálbér magasabb egy 8 órás munkánál..
ápr. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
30%
Heti 3 napot dolgozok betanított munkásként 8 órában, mellette hétfőtől szombatig szórólapozok vagy újságot hordok és így keresem meg ezt a csekély mennyiségű pénzt.
ápr. 21. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
31%
Hát elég kevés. Bár nemtom mennyi időt töltesz szórólapozással napi szinten. Ha van lehetőséged, szerintem tanulj egy keresett szakmát, ami valamennyire érdekel is.
ápr. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!