Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jövő hónapban ballagok, de...

Jövő hónapban ballagok, de anyám azt mondja, hogy az apám nem jöhet el a ballagási bulimra. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
ápr. 30. 07:59
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
42%

Én is voltam ilyen helyzetben

annyi különbséggel hogy én

nem apámmal hanem a mamámal.

Azt mondta anyám ha a mamámat

el hívom a ballagásomra

akkor ők a húgom meg ő nem

jönnek el. Szóval választhatok

hogy vagy ők vagy a mamám.

Sajnos én velük éltem

anyámékkal így nem tehettem

semmit. El kellett fogadnom

hogy a mamám nem jött.

Nem tudtam meghívni

ahogy anyámat ismerem

kitört volna a balhé.

ápr. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
79%

Miért, apuka nem képes szervezni egy külön bulit a gyerekének? Miért minden az anyára hárul?


Úgy nőttem fel, hogy mindent anyám csinált - de mindent, mert apám egy fűszálat nem mozdított meg (értem sme).

Akkor megfogadtam, hogy én ezt nem... Nem leszek másnak a csicskája, csak mert ő lusta frok, szóval a szülinapi bulikat is évente másikónk szervezi.


Egyik évben én, másikban a férjem, és ha "elfelejti", akkor ez van.

máj. 1. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
24%
Megmondanám, hogy köszi anyu, de nem kell az ünneplésed, ha az ÉN bulimon TE szabod meg a vendéglistát és kitiltod a saját apámat. - 20-as, megmondanám, hogy az ÉN házamba azt engedek be, akit ÉN akarok, és a lusta apád nincs közöttük ;)
máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
5%

A lusta apád

Akit én választottam neked kislányom, én szültem neki gyereket de most téged blamallak hogy lusta, hogy ne magamat kelljen ugyanis én csesztem el, nem te

máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Én egy elvált anya vagyok. Nem maradtunk ellenséges viszonyban a volt férjemmel, ha pl a gyerek beteg volt és meg akarta látogatni, beengedtem a lakásomban, nyilván nem szívesen, hiszen azért puszi pajtások sem lettünk, ha nem lenne gyerek, soha, egyikünk se tartaná a kapcsolatot a másikkal. Arra akarok kilyukadni, hogy nálunk mindig két külön ünneplés volt, soha, egyikünk se hívta a másikat ezekre az eseményekre. Iskolai évzárón, karácsonyi műsoron, nyolcadikos ballagáson mindketten ott voltunk, aztán külön ünneplést szerveztünk, megbeszéltünk, ki ünnepel közvetlenül utána, ki másnap. A gyerek soha nem várta el, hogy ilyen eseményeken mindketten ott legyünk és jópofizzunk, így volt természetes. A gimis ballagását is így tervezzük. Kicsit próbáld megérteni, hogy a szüleid már nem szeretik egymást, nem szívesen vannak egymás társaságában, békésebb lesz az ünneplés, ha meg tudják oldani külön, és te sem rontod el a durcogásoddal.
máj. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 De La Cruse ***** válasza:

Anyuci téged akar használni a saját apád ellen.

Ha csak tudsz lépj le otthonról.

máj. 3. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 Paczalos István ***** válasza:
29%
Semmit. Nekem anno apán a diplomaosztómra nem jött el. Ha nem tud szakítani az életéből fél napot, akkor ne erőltesd.
máj. 3. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!