Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Egyedül lakom egy garzonba,...

Egyedül lakom egy garzonba, szóval nem a mamahotel és a kényelmesség volt soha a cél-hanem dolgozni, haladni.Amikor vidékre hazamegyek a családi házhoz(ahol van medence)megiszok olykor egy üveg rosét szódával.Édesanyám miért problémázik ezen ?

Figyelt kérdés
Főleg most, hogy meleg van és jól esik az embernek. Szerinte "elcseszem" a pénzt. De pl ő nem cseszi el, ha folyton autóval jár mindenhova benzinnel? Mit kell izélni ezen? Nem dohányzom és autóm sincs, mert megvagyok a havi 19ezer forintos bérlet-tömegközlekedéssel. Komolyan azon a pár sörön meg rosén? Mert hogy "félt".

tegnapelőtt 10:55
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
29/N
tegnapelőtt 10:55
 2/11 A kérdező kommentje:
Ráadásul ha a bátyámék(a feleségével) jönnek haza, aki 4 évvel idősebb mint én. Szóval ha ő iszik azzal nincs semmi baj. És tegyük hozzá hogy láda sörök.
tegnapelőtt 11:02
 3/11 anonim ***** válasza:
61%

Ha egyszerre iszod meg, azért az elég sok. Lehet, hogy azt hiszi, hogy naponta iszol, azért bírod ilyen jól.

Egyébként szerintem nem gond időnként inni és lazítani. És ha csak alkalmanként van ez, medencézéskor, akkor nem gond.

Én is szoktam alkalmanként, bár egy üveg bortól szerintem két napig feküdnék és józanodnék.

tegnapelőtt 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
73%

Én sem örülnék, ha a 29 éves lányom csak úgy tudna lazítani, ha minden egyes alkalommal ehhez meg kell innia egy üveg rosét, vagy 3 sört, vagy bármit, nagyobb mennyiségben. Ez nem normális. Nincs gond az alkohol fogyasztással alkalmanként, de gondolom Te nem csak anyádéknál a medence partján szürcsölgetsz el egy üveg rosét.

Amúgy, amikor mi hazamegyünk, minket Apám kínál a borával, és senki nem szól érte, ha megiszok egy fröccsöt.

tegnapelőtt 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
7%
ha csini vagy, gyere hozzám feleségül, én nem számolnám mennyit iszol! igaz medencém nincs, de elmehetünk strandra,tópartra! nem vagyok egy szépség,de rendes ember vagyok,van lóvé amire kell.60ff
tegnapelőtt 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Talán azért problémáik ezen, mert csalódás neki, hogy abból áll a látogatásod, hogy részegen doglesz a kertben.
tegnapelőtt 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Nem az a baja, hogy elcseszed a pénzt, hanem az, hogy alkesz vagy.
tegnapelőtt 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7%

" a bátyámék(a feleségével) jönnek haza, aki 4 évvel idősebb mint én. Szóval ha ő iszik azzal nincs semmi baj."


amit szabad jupiternek nem szabad a kisökörnek.

"Egyedül lakom egy garzonba, szóval nem a mamahotel és a kényelmesség volt soha a cél-hanem dolgozni, haladni.Amikor vidékre hazamegyek a családi házhoz(ahol van medence)megiszok olykor egy üveg rosét szódával"


biztos hogy csak egyet? egyedül?


hetes : szerintem is. nem gyengén. a bátya írását nem akarom olvasni se.

tegnapelőtt 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 igazadvan ***** válasza:
23%
Ha van medence, akkor kötelező meginni egy üveg rosét szódával, ez nem is kérdéses.
tegnapelőtt 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
60%
Gondolom azért, mert egy lánynak hem szabad inni, a fiúnak lehet.Egy 7 decis rozé szódával nem fejre állítós.Rendes házi borhoz köze nincs.Vagy lehet az a baja, hogy tudja, csak úgy lehet őket elviselni, ha isztok.
tegnapelőtt 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:

Miért ciki, rossz tulajdonságnak számít a lustaság, kényelmesség?

Én lusta és kényelmes vagyok... igen gyűlölök sportolni nem is szeretek... mert ez nekem jobb kényelmessebb, de igen sok más dologban is kényelmes vagyok. S6okan ezt negatív dolognak veszik de ha valakinek ettől jobb az élete akkor miért kell ezt negatív dolognak...

A gyerektelenséget igazából a kényelmesség hozza magával?

Évről évre negatív csúcsokat dönt a termékenységi ráta, most jelenleg 1.17-re csökkent az áprilisi adatok alapján. Az okok persze sokrétűek, mert valóban nehéz az ingatlanhoz jutás vagy az állami szolgáltatások (egészségügy, oktatás) színvonala is hagy kivánni valót...

Miért számít rossz emberi tulajdonságnak a kényelmesség lustaság?

Sokszor negatívként emlegetik ha valaki lusta kényelmes te lusta disznó és társai... amikor emberi tulajdonság hogy szeretjük az élet könnyebbik jobb oldalát megfogni és nyilván kényelmesnek lenni lustának lenni sokkal egyszerűbb könnyebb mint energiát befektetni...

Szerintetek bűn a túl kényelmes élet?

Szülői segítség, mamahotel, örökölt lakás, fegyveres biztiőri munka, hobbi nélkül olvasgatni és sorozatokat nézni naphosszat... Tudom hogy a katolikus egyház beszélt a lustaságról mint bűnről, de mint mond "egyházmentesen" a Biblia? Elég sokat voltam munkanélküli is,...

Milyen autó a Volvo XC 60?

Tervezzük a vásárlását.Tapasztalatok?




Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!