Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy nem engedi anyukám, hogy átadjam a Samsung szervizfutárnak a telefonomat egyedül úgy, hogy házhoz jön a futár?

Figyelt kérdés
Semmit sem engednek meg a szüleim,főleg az anyukám..semmit sem intézhetek egyedül,nem mehetek el bulizni, nem enged sehova..Most az egyszer lenne olyan,hogy átadnám a csomagom a futárnak,de ezt sem engedni meg..Kiabálni kezdett,hogy hogy gondoltam ilyet, és most telefonált hogy megkérte nagypapámat hogy jöjjön el a lakásunkra, hogy ne legyek egyedül.Apukámat is felhívta a munkahelyén, hogy jöjjön haza...18 leszek novemberben és lány vagyok. Lehet hogy csak én reagálom túl tényleg,meg előfordulhat hogy megtámad meg ilyesmi,de azért egy kicsit kiakasztott hogy ennyi önállóságom sem lehet.Mit gondoltok?

2012. júl. 27. 09:19
 1/6 anonim válasza:
100%

Természetes, hogy egy anya félti a lányát, de sajnos eközben sokan elveszítik a realitásérzéküket.

Esetleg megpróbálhatod megbeszélni anyukáddal, hogy túlzás amit csinál, sőt a legjobb lenne, ha felkeresne egy pszichológust, de ő ezt magától aligha fogja belátni. Esetleg próbálj párfogókat találni családon belül az ügyedhez, mert a te szavad nem fog neki érni semmit.

Amit ezen kívül tehetsz az az, hogy mielőbb megpróbálsz a saját lábadra állni és elköltözni otthonról. Persze ez sem fog menni ordítozás nélkül.

2012. júl. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.. Ez beteges :(

És mi lesz ha lesz fiúd, ott fog gubbasztani az ágy mellett és ha 3g/négyzetméternél nagyobb nyomást gyakorol rád a fiú simogatás közben, akkor rá szól??

Szerintem is valahogy próbáld rávezetni, hogy ez a fajta féltés gyakorlatilag beteges.

A normális szülő szerintem egy bizonyos kor után bízik a gyerekben, és a gyerek magához való eszében. És ha nem kerülsz ilyen helyzetbe, hogy magad intézd, oldd meg a dolgaid, gondjaid, később hogy fogsz boldogulni az életben??

2012. júl. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Ezért nem is volt még fiúm! Először 14 éves koromban találkoztam egy fiúval,és este 6-ra értem haza.(Szóltam aznap reggel,hogy később jövök.)Erre mire hazaérek mint egy sértődött kislány úgy néz rám a szobájából,és nem szól hozzám.Apukám szerencsére megértőbb volt,vele tudtam csak kommunikálni,anyukám csak rázogatta a vállát,amikor beszélni akartam vele.Azt hittem ennyi,másnapra jobb lesz..Á nem, 2 hétig nem szólt hozzám,amikor enni akartam azt mondta h mit képzelek h abból akarok enni amit ő főzött..Aztán vhogy elfelejtette..Azóta 2 fiúval is találkoztam,de hazudnom kellett mindig,hiszen nem engedett volna el,mindig azt mondtam h a legjobb barátnőmmel találkozok. Ebből következik h még nem volt fiúm sem. De tudom nem is engedné meg,mert most nekem a tanulásra kell koncentrálnom.Ez rendben is van, csak azért a barátaimmal találkozhatnék hétvégente.De ő erre is csak azt mondja h miért nem tanulsz, mindent tudsz? Most nyáron is így van,mivel majd érettségizni szeretnék angolból ősszel,és azzal nyaggat hogy tanuljak.(Egyébként én tanulok,sőt,már júniusban elkezdtem..)

Jól gondoltam én h ez már beteges,csak nehéz volt beismerni h vmi tényleg nem oké.Lehet az is közrejátszik h orvos,és azt akarja h én is annyit tanuljak,mint ő.

Köszönöm a válaszokat!

2012. júl. 27. 18:14
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Valóban beteges. Költözz albérletbe, barátokhoz, amint megteheted.
2012. júl. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Mutasd meg neki ezeket a válaszokat s csak annyit mondj! Gondolkodj el ezen egy picit!
2013. jún. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Kistál_és_a_bor válasza:

Szia!

Hogy vagytok...?

2021. márc. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!