Mit csináljak? 15/L

Figyelt kérdés
Barátnőmmel rég megbeszéltük h elmegyünk bulizni meg szórakozni egyet, de mikor Apumtól elkéredzkedtem, akkor azt mondta, hogy nem mehetek arra a szórakozóhelyre, mert odajár egy csomó ismerőse, olyanok is akik ilyen 30as 40es éveikben vannak, és hogy nem nekem való, de közben már elígérkeztem barátnőmnek és nem lennék ott sokáig. Már a kedvem is elment egy kicsit, de ha barátnőmnek mondjuk azt mondom, hogy valamilyen ok miatt nem mehetek akkor úgyis be akarja pótolni és akkor máskorra elcsúszik a dolog. Szóval mit csináljak? Amúgy nemsoká 16 vagyok szerintetek is korai eljárkálni bulizni? Csak mert más ismerőseim már 14 évesen is jártak erre a helyre meg most is van pár barátom/ barátnőm akik mennek ilyen helyekre, nem úgy értem ezt most, hogy én is el akarok járni minden hétvégén, csak mondjuk ha eljárhatnék olyan 6 hetente vagy valami az már nekem épp elég. Tudtok valami használható tanácsot adni? Köszi: )

#szórakozás #apa #szülő #bulizás #kétségbeesett kamasz
2013. márc. 9. 16:00
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
menjen veletek valaki, akiben már bízik és ti is szívesen buliztok vele
2013. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Nem korai.. Hugom is 14 évesen kezdett diszkóba járni. Ma 19 évesen már van egy 4 hónapos kislánya.

Nem lehet elég korán kezdeni;)

2013. márc. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van, hogy korai. Szerintem még 16 évesen is korai.
2013. márc. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
48%
Hát figyelj, én is 15/L vagyok.. apukád csak félt téged mert hallja a tv/rádióban azokat h elrabolták-megerőszakolták stb.. nyilván nem szeretné h bajod essen, főleg úgy h 30-41 évesek is járnak oda.. a barátnőd biztos jó arc és megérti.. mennyetek el máshová.. :) az meg h 14 éves járnak diszkóba vagy valahová máshová szórakozni.. nemhogy inkább a kis p*csükkel játszanának a porban.. már ne haragudj! :/ ja és mivel én nem szeretem a diszkós zenét, csak a rockot szeretnék járni koncertekre, van h eljutok van h nem.. de engem is féltenek:) hidd el ez természetes.. de ha annyira szeretnél menni valamivel csak rátudod venni.. vagy kérd meg anyukádat h segítsen.. :) ergó..: nem kezded korán, ez természetes h 16 évesen vágy egy kis kikapcsolódásra:)
2013. márc. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Két lehetőséget van: vagy rádumákod faterod, hogy engedjen el, vagy a barátnődnek szépen elmondod, hogy szüleid nem engednek el.Tudom, hogy ezt elég ciki lehet a barátnődnek elmondani, de ha jó fej, biztosan megérti. 16/f
2013. márc. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

előbb azon gondolkodj el, h vajon jól éreznéd-e magad olyan helyen, ahová apád-anyád korú emberek járnak.


egy ilyen helyen kb éjfélkor indul a buli, és ha a szüleid 11ig engednek, akkor kuka az egész este.


18 évesen én is voltam olyan helyen, ahol főleg idősebbek buliztak, és nem tagadom, nem éreztem magam valami jól.


a barátnődnek felesleges kamuzni, ha igazi jó barát, akkor megérti, és nem röhög ki emiatt. ha apud enged, akkor szervezzetek egy nagy pizsipartyt otthon, később lesz még időd bulizni.

2013. márc. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

2-es, ez megmosolyogtat. Akit nem, az nem érzi benne a humort.


Egyébként jogos. Félt Téged. ( Amúgy este 10 után szülő nélkül nem is lehet kint lenni más, úgy emlékszem, de lehet ez csak tervezet volt)

Egyébként én is így látom. Biztos, hogy jó lenne olyan helyre menni, ahol 3- szor olyan idős emberek vannak, mint te?

2013. márc. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat: ) végül megbeszéltük barátnőmmel a dolgot, hogy nem akarunk olyan emberek közé menni akik ennyivel idősebbek, mint mi és aztán gyors összehoztunk egy osztálybulit, ami nagyon jól sikerült, és apum is beleegyezett a dologba és tovább is engedett el, mintha arra a szórakozóhelyre mentünk volna:D
2013. márc. 12. 17:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!