Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Áthívtam magamhoz egy lány...

Áthívtam magamhoz egy lány barátom. Hogyan tudnám megkérni a szüleimet, hogy menjenek el, anélkül, hogy rájönnének/hazudnék? Többi lent.16F

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, akivel nem biztos, hogy csak barátok vagyunk, kicsit bonyolult. A lényeg, hogy elhívtam magamhoz filmezni, és nem szeretném, ha a szüleim otthon lennének.

Anyukámnak már meséltem róla, de ő úgy tudja, hogy csak barátok vagyunk. Szüleim szoktak néha ellenőrizni, ilyen okokkal, hogy mondjuk szomjas vagyok-e, mi legyen a vacsora stb... Hogyha lesz ölelés, puszi, csók, vagy esetleg még több is (erre nem látok nagy esélyt, de ki tudja :P), nem szeretném, hogyha zavarnának. Hogyan tudnám megkérni őket, hogy ne legyenek otthon? Elmondjam nekik az igazat, vagy kamuzzam azt, hogy átjön pár haverom, és buli lesz és nem szeretném, hogyha ott lennének, vagy csak azt mondjam, hogy nem szeretném, hogy amikor ott van a lány, akkor zavarnának. Lehetőleg nem szeretném elmondani, ugyanis ez eléggé magánügy, és nem akarok erről beszélni a szüleimmel. Hazudni sem szeretnék nekik, mert utána fúrna a lelkiismeret és úgyis elmondanám :D meg próbálok a szüleimmel őszinte kapcsolatot tartani...

Nagyon fontosnak tartom ezt a találkát és szeretném, ha jól érezné magát. Esetleg tippek, tapasztalata valakinek, ha van, azt szívesen olvasom :)

Bocsi ha rossz kategóriába raktam, nem tudom, melyikbe passzolna leginkább :P Troll válaszolók kíméljenek, és előre is köszönöm szépen a válaszokat! :)



2013. máj. 20. 23:43
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
31%

Persze, a szüleid menjenek el a saját házukból, mert te csajozni szeretnél :D


"Anya, apa, átjön egy lány ismerősöm, szeretnénk kicsit kettesben lenni, megtennétek, hogy nem jöttök a szobámba addig? Köszönöm "

2013. máj. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Mond azt, hogy szeretnétek nyugiba lenni a lánybarátoddal, ezért megkéred őket, hogy menjenek el addig, csináljanak valami programot. Adj meg egy idő intervallumot, amíg szeretnéd, hogy távol legyenek, mondjuk a film meddig tart, és akkor mégsem lesz olyan érzete, hogy kirakod a szűrüket.

Szerintem légy őszinte, és készülj fel az "esetleg még több"-re is, értem ezalatt, vegyél óvszert, nem árt az elővigyázatosság! :P

2013. máj. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
73%

Hát kirakni őket a saját házukból egy esetleges dugás miatt?:) Elég meredek. Arra kérd meg őket, hogy a szobádban ne zaklassanak.


(Örültem volna ha ilyen kapcsolatot tudtam volna fenntartani a szüleimmel. respect)

2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is az lenne a legjobb ha megkérnéd öket hogy ne jöjönek be addig mert vendéged van. Esetleg zárd be az ajtót.
2013. máj. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél nekik 1-1 mozijegyet "ajándékba".
2013. máj. 21. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
100%

Beszéld meg velük,hogy ne zavarjanak titeket. Igaz,sztem tuti arra gondolnak majd,h szexféleség lesz ott... :D És egyből le fogják vágni,h több van köztetek,mint barátság. De azért ne tedd ki őket a házból. Előbb-utóbb úgyis meg kell velük beszélned,h ne menjenek be a szobádba, hisz nem paterolhatod el őket folyton a házból... Vagy legalább arra kérd meg őket,h kopogjanak.

Vagy utalgass rá,h menjenek el,pl mondd nekik,h milyen jó film megy a mozikban,és h megnézhetnék.:D:D

2013. máj. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Mindenképp az igazat mondd el. Én nem is terveztem semmit, amikor áthívtam egy lányt, nem is történt semmi, de azért elküldtem a szüleim. :) Jobb először úgy hazahozni. Már lassan 1.5 éve vagyunk együtt, külön költöztünk, együtt élünk és a szüleim kedvelik. :) 19/F
2013. máj. 21. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Egy tipp: apukának kell elmondani mi is fog történni - ők általában büszkék emiatt a fiukra, nem úgy mint az anyukák, akiknél előfordul a túlzott féltés.

Szóval apádnak elmondod őszintén, hogy mi lesz a szituáció, és megkéred, hogyha itt lesz a leányzó akkor szeretnéd ha az alapvető udvariasság (köszönés, bemutatkozás) után hagynának kibontakozni kettesben. Aztán valszeg apuka segít beadagolni anyukának, hogy azon a 2-3 órán keresztül lehetőleg ne nyissa rátok az ajtót.

2013. máj. 21. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Legyél továbbra is őszinte a szüleiddel, szép dolog, hogy igyekszel mindent megbeszélni velük, ilyen egy jó család. :)


A kérdésre: szerintem anyukádnak mondd meg szépen, hogy átjönne ez a lány (lehet, hogy már eddig is gyanakodott rá, hogy nem feltétlenül csak barát), és szeretnéd, ha nem zavarnának, nem nyitogatnának be hozzád. Ezzel szerintem elintézted, hogy a szobádban ne háborgassanak, de ha anyukád laza és együttműködő, akkor lehet, hogy még programot is szervez arra az időtartamra apuddal, hogy kettesben legyetek a lakásban.

De szerintem akkor se izgulj, ha otthon maradnak - a szobádba nem fognak benyitni, film, ölelés, puszi, csók simán mehet, a szexre meg te is elég kevés esélyt látsz - meg nem is biztos, hogy 16 évesen rögtön szexelni kellene egy olyan lánnyal, akivel még csak alakulóban vannak a dolgok (és lehet hogy még szűz is?).

2013. máj. 21. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Vegyél nekik mozijegyet:DDD Míg az ősők moziznak, te tudsz nyomulni-cca 3-4 órád lenne:xD
2013. máj. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!