Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hagyatéki eljárásban le lehet...

Hagyatéki eljárásban le lehet fizetni az értékbecslőt?

Figyelt kérdés
Nagy értékű ingatlanról van szó, örökös vagyok és azon dolgozik az özvegy,hogy nekem ne jusson semmi. Mivel az özvegy kilóra megveheti bármelyik értékbecslőt és ügyvédet, attól tartok, ez történt. Mit tudok tenni?

2013. máj. 29. 12:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem, de semmi értelme sem lenni mivel az özvegyi haszonélvezet megilleti a 50. milliós lakásra meg a 1. milliós lakásra is. Így haláláig bent élhet.
2013. máj. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
A haszonélvezeti jog nem gond. A gyerekeimet szerettem volna támogatni majd belőle mikor az özvegy sem lesz már.
2013. máj. 29. 13:26
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor nem értem majd akkor újra felbecsülteted, gondolom nem holnap hal meg az özvegy.
2013. máj. 29. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!