Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Hogy momdjam meg a szüleimnek...

Hogy momdjam meg a szüleimnek hogy barátom van? És hogy mwghívott hozzájuk egy napra és szeretnék elmenni? Meg hamarosan be szeretném mutatni?

Figyelt kérdés
18 évesek vagyunk 2 hónapja együtt de nem tudom itthon elmondani... Nekem ő az első mimdem tekintetben és félek hogy a szüleim nem örülnének ennek hiszen eddig ki sem mentem a házból és nem voltak barátaim se... Félő hogy elleneznék ? Pedig nagyon aranyos és biztos hogy kedvelnék őt szerintem
2013. jún. 4. 01:55
 1/7 anonim ***** válasza:

Szerintem inkább örülni fognak neki. Én legalábbis örülnék hogy talált valakit a lányom, akivel boldog.

Ne bonyolítsd túl. Állj eléjük, mondd el hogy van egy fiú, akivel találkozgattál egy ideje, és most komolyabbá váltak a dolgok, ezért szeretnéd ha megismernék. Ő pedig a saját szüleinek szeretne bemutatni, tehát elmész hozzájuk egy napra.

2013. jún. 4. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem is pont hogy örülnének neki ha már ilyen furcsa vagy.
2013. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

NEM IS VGYOK FURCSA

:D

2013. jún. 4. 17:38
 4/7 anonim ***** válasza:
Ahogy leírtad magad kicsit zárkózott lehetsz meg hogy nem mozdulsz ki otthonról sztem pont hogy örülnének mert így boldognak látnának és ők sem tartanának téged furcsának. Meg így kimozdulnál otthonról meg ilyenek az a srác kimozditana a furcsaságodból.
2013. jún. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Berek nem vagyok fogyi hogy azért nem mozdultam ki egyszerűen olyan a környék hogy nem tudok hova kimozdulni (vidék) és az emberekkel sem értek itt szót ezért elköltöztem innen érdekes ott minden más még a szerelem is rámtalàlt :$ :)
2013. jún. 4. 20:58
 6/7 anonim ***** válasza:
Így tovább!
2013. jún. 4. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hàt a szüleim nem örülnek

az ő szülei nagyon kedvesek imádtam náluk lenni :-)

2013. júl. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!