Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Az exem hét év után akkarja...

Az exem hét év után akkarja láttni a lányat, hát nem dühitő! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Három évesen látta utoljára,most már tiz éves!közben én férhez mentem és a páromat apának szólitja bár tudja hogy nem ő az igazi apja!Teljesen felkavart az egész olyan nyugodt volt az életünk!(soha nem is fizetett semmit a lány után,örültem ha megszabadultam tőle!)Most mi a TEHENDŐ?
2013. jún. 28. 09:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
10 éves a gyerek. már el tudja dönteni hogy akarja-e látni az igazi apját, vagy nem kíváncsi rá...
2013. jún. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%

A TEENDŐ az, hogy 1. megtanulsz helyesen magyarul írni, különben ne csodálkozz, ha a lányod sem tud majd se rendesen beszélni, se írni

2. Természetesen megbeszéled a kislányoddal, és igazság szerint ugyebár az apának joga van látni a gyerekét, tehát most dönthettek úgy, hogy ne találkozzanak, de, ha pert indít az apa, akkor igenis muszáj lesz engednek.

Ugyanígy fizetni is muszáj neki, arról te meg nem mondhatnál le elvileg...

2013. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*engedned
2013. jún. 28. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet a lányod később haragúdna, hogy nem ismerheti jobban az apját. Vele is meg kéne beszélni ezt.
2013. jún. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem az sosem baj, ha a gyerek megismeri az igazi apját. Az én apám 30 évig nem volt kíváncsi rám, és nem volt jó. Szóval szerintem nem lesz baja a kislánynak, attól még feltehetően a te férjedet fogja apának hívni, mert annyira nem fog kötődni a biológiai apjához, ha az csak néha látja. Amúgy meg az apának is lehet, hogy most jött meg az esze, és szeretné megismerni a lányát. Én felügyelettel engedném, hogy találkozzanak.
2013. jún. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát én meg nem engedném, mert egyáltalán nem biztos, hogy a kislányodnak ez jót tenne. menjen a bíróságra vagy ahova akar... de ha hét évig nem volt kiváncsi a lányára, akkor szerintem ez is csak egy fellángolás. ha elmegy mégis a bíróságra, azzal is elmegy 1-2 év, annyival is idősebb lesz a kislányod és talán már nem úgy érinti, nem zavarja össze annyira, mint ahogy most. ritka retek lehet ez a pasas, de utálom az ilyen férgeket. neki eszébe sem jut, hogy a lányát esetleg teljesen felkavarja ezzel? annak a szertencsétlen gyereknek ez az idióta egy idegen ember. és a leírtak alapján nem is baj, nincs szüksége senkinek egy ilyen utolsó kreténre.
2013. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!