Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Annyámmal nagyon csunyán...

Annyámmal nagyon csunyán összevezstem. Azt mondta szökjek el. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

összevesztünk mert megpóbál bezárni de 17 éves vagyok és nem szeretném az egész nyaramat otthon tölteni, mondta, hogy szökjek el ha nem tetszik, nem én elszek az egyetlen akir keresnek a rendőr˜ök

Ti mit tennétek? Most maradjak otthon és hallgassam, hogy utál és h egy fos vagy? Vagy menjek tényleg el otthonról?


2013. júl. 5. 13:58
 1/9 anonim ***** válasza:
45%
gondolkozz el rajta, miért akart bezárni?
2013. júl. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mert szerinte a barátaim akikkel ki akarnék menni kur vák és drogosok.
2013. júl. 5. 14:01
 3/9 anonim ***** válasza:
45%
Szerinte azok, vagy azok?
2013. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
45%
És nincs igaza?
2013. júl. 5. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincs igaza, teljesen normális emberek, néha cigiznek de az nem olyna nagy bűn én is cigizek és tud is róla. Mondta h róla és apámról vegyek példát, hát akkor éjjel nappal cigiznék és alkoholista lennék.(apám az)
2013. júl. 5. 14:05
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor anyukád nagyon vaskalapos..
2013. júl. 5. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Talán az ő sz@r életétől akar megóvni! Lehet annyi teher nyomja a vállát, hogy nem hiányzik rá még a te nyafogásod is.

17 évesen pl. elmehetnél nyári munkára, ahogy a barátaid nem és tanulhatnál pár dolgot az életről. Lehetne könnyebb életed, nem is biztos, hogy a barátaid olyan feddhetetlenek!

2013. júl. 5. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát akkor fogadj szót és szökj el!
2013. júl. 5. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Keresek havi 50€-t szoval dolgozok, igaz nem sokat de eleget, van annyi pénzem h elbulizzam de nem nem engedi folyton azt halgatom tőle hogy ő nem volt ilyne 17 évesen. Ja mert már férjnél volt nemcsoda, de énnekem pasim sincs és nem tervezek még jópár évig férjhez menni csak bulizni akarok nem diszkoba vagy ilyenek csak ki szeretnék menni a városba barátokkal dumálni vagy bármi de nem semmit nem enged semmit az égvilágon semmit csak azt halgatom tőle hogy ő menyire utál és hogy a testvérem nem volt ilyen mint én vagyok
2013. júl. 5. 14:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!